Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami na 17 listopada 2022 r

Czasami mówimy na swoją kolej, zbyt szybko lub kończymy z nogą w ustach; Kiedy czujemy się zainspirowani do mówienia, tak jak podczas Merkurego w Strzelcu, ryzykujemy, że powiemy coś niewłaściwego, aw tym przypadku jest to prawdopodobnie „gorsze”.

To, co sprawia, że ​​ten dzień jest „ciężki”, to myśl, że jesteśmy dziś podekscytowani i tak, bardzo pozytywni i optymistyczni, że słowa, które wychodzą z naszych ust, są niespokojne i impulsywne.

Związane z: 3 znaki zodiaku, których przyjaźnie poprawiają się podczas koniunkcji Merkurego z Wenus 17 listopada 2022 r.

Podczas Merkurego w Strzelcu mamy na myśli bardzo dobrze, ale brakuje nam również dyskrecji, aby dokładnie wiedzieć, co należy powiedzieć, a co nie.

Dzień może wpływać na niektórych ludzi na różne sposoby, ponieważ jego główną „misją” jest pomoc w wyrażaniu miłości i życzliwości.

Wydaje się, że jest to sytuacja korzystna dla obu stron, ponieważ wszyscy jesteśmy podniesieni na duchu przez dobry czas i pozytywną energię, a potem jest nas tu dzisiaj kilku, którzy nie wiedzą, co zrobić z tym szumem nadziei i my może skończyć się przesadą.

Związane z: Trzy znaki zodiaku, które nie mogły umówić się na randkę podczas księżyca w trygonie Urana 17 listopada 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *