Twitter dodał nieodpłatny „oficjalny” szary znak, a następnie zabity przez Elona Muska

(Aktualizacja 11/11/22) – Wygląda na to, że Elon Musk już zrobił Nieprzerwany znak wyboru „szarych” został zabity Teraz powiedział: „Niebieska kontrola będzie najlepszą równością”.

Nie ma słowa, jakby powrócił w ten sam sposób lub inaczej, Mużk powiedział: „Pamiętaj, że Twitter zrobi wiele głupich rzeczy w nadchodzących miesiącach. Zatrzymamy to, co działa i zmienimy to, co nie jest odpowiednie”.

Polega na oryginalnej historii.

Twitter potwierdził, że teraz dodaje niezapłaconą „oficjalną” markę realizacji szarej wraz z niebieskim znakiem selekcyjnym o wartości 8 USD miesięcznie, którą każdy może wkrótce uzyskać za pomocą Twitter Blue.

Wiadomość została udostępniona przez Esther Crawford z Twittera, Ktokolwiek potwierdził to „oficjalne” oznaczenie, zostanie uruchomiony wraz z płatnym niebieskim znakiem wyboru, który służy do wskazania, że ​​konto było oficjalne lub ogólnie.

Jednak nie wszystkie konta obecnie zweryfikowane z niebieskim znakiem wyboru nie wydają się uzyskać „oficjalnej” klasyfikacji. Co więcej, ten nowy znak wydaje się osiągnąć to, co robi obecnie niebieski znak wyboru, zanim wkrótce stanie się płatną funkcją, którą każdy może uzyskać.

Konta, które otrzymają tę nową „oficjalną” klasyfikację, obejmują rachunki rządowe, firmy komercyjne, partnerzy biznesowe, główne media, wydawcy i niektóre dane publiczne. Ci, którzy nie uważają Twittera „oficjalnie”, pozostaną w stanie zapłacić 8 USD miesięcznie, aby zasubskrybować Twitter Blue bez sprawdzania tożsamości, aby uzyskać „niebieski znak wyboru i osiągnąć określone funkcje”.

Twitter Blue i „oficjalna” marka ma zostać uruchomiona 9 listopada lub po tym dniu Nie chciała dokonywać dwuznaczności podczas amerykańskich wyborów śródokresowych.

READ  Co wiesz w tym tygodniu

Po zakończeniu umowy Elona Muska w wysokości 44 miliardów dolarów na przejęcie Twittera, wydawały się, że firma otrzymywała 20 USD miesięcznie na weryfikację. Musk przeniósł się na Twitter, aby obronić opłaty, a następnie potwierdził, że skończy do 8 USD miesięcznie.

„Obecny system Pana i Farmers na Twitterze dla tych, którzy mają lub nie mają niebieskiego znaku selekcji, jest nonsensem” Książki piżmowe. „Siła ludzi! Niebieska za 8 USD miesięcznie”.

Ci, którzy uczestniczą w Twitterze Blue dla niebieskiego znaku selekcji, otrzymają również pierwszeństwo w odpowiedzi, znakach i badaniach, możliwość rozpowszechniania dłuższego dźwięku i wideo oraz połowy liczby reklam.

Czy masz dla nas krem? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać wiadomość e -mail do [email protected].

Adam Bankhour News Writer w IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Tech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *