QB Josh Allen (łokieć) na co dzień, „zobaczymy”, czy będzie grał

ORCHARD PARK, NY — rozgrywający Buffalo Bills Josh Allen Według trenera Seana McDermotta, kontuzja prawego łokcia więzadła pobocznego łokciowego i związanych z nim nerwów jest codziennością i nie będzie ćwiczyć w środę.

Jego status w niedzielnym meczu z Minnesota Vikings pozostaje niepewny.

„Zobaczymy” – powiedział McDermott, zapytany, czy Allen zagra w tym meczu.

„Zobaczymy, jak sobie radzi” – powiedział McDermott. „Posługujemy się zdrowym rozsądkiem i oczywiście bierzemy pod uwagę wiele rzeczy, jedną z nich jest raport medyczny oraz mądrość i wiedza naszego lekarza”.

McDermott odmówił powiedzenia, czy Allen rzucał od niedzieli i czy poprosi o drugą opinię lekarską.

Allen nie był obecny w środę na otwartym dla mediów treningu.

Allen został ranny podczas ostatniej jazdy po przegranej 20-17 z New York Jets. Liniowy defensywny odrzutowców Bryce Huff Masz szybki zapasowy odpowiedni sprzęt David GusenberryW rannym sprzęcie Spencera Brownai uderzył w ramię rzucające Allena, w wyniku czego Buffalo odzyskał kawałek worka.

Po uderzeniu Allen złapał go za prawy łokieć i próbował uścisnąć mu rękę.

Dwie sztuki po trafieniu, Allen rzucił podanie do szerokiego odbiorcy Przylądek Davis 69,3 jardów w powietrzu – najdłuższa próba podania w ciągu ostatnich sześciu sezonów, według statystyk NFL NextGen. To zakończyło grę niekompletną.

Allen doznał kontuzji prawego łokcia na swoim UCL w swoim debiutanckim sezonie i opuścił cztery mecze. Od tego czasu nie opuścił żadnego meczu.

„Jest trochę bólu”, powiedział Allen po meczu, „ale przejdziemy przez to”.

Przed kontuzją Allen przeszedł trudny odcinek. W ciągu ostatnich sześciu kwartałów, do przerwy w 8. tygodniu wygranej z Green Bay Packers, nie miał żadnych podań przy przyziemieniu, czterech przechwytów i wykonał 47,9% swoich podań.

Trudno przecenić rolę Allena w tym ataku. Odpowiadał za 23 z 25 ofensywnych przyłożeń Billów za pomocą nóg lub rąk.

READ  Dziesiątki tysięcy ewakuowano, gdy pożar w Kolorado spalił setki domów | Wiadomości o pogodzie

Jeśli Allen nie może grać, wykonaj kopię zapasową Sprawa Keenum, którego Bills nabyli w handlu z Cleveland Browns poza sezonem, zmierzy się ze swoim byłym zespołem. Obaj byli poza zasięgiem, gdy Keenum grał w dwóch meczach w tym sezonie. Zmierzy się ze swoją dawną drużyną w szerokim odbiorniku Stephen DixW dywizyjnej rundzie playoffów 2017 połączył siły z Minneapolis Miracle.

– Wierzymy w Case Keenum – powiedział McDermott. – Jest tu z jakiegoś powodu.

Billowie w pośpiechu zajmują się innymi obrażeniami Greg Rousseau Tydzień w tydzień ze skręconą kostką i prawym sprzętem Spencer Brown (kostka), linebacker Matt Milano (kursywa) i bezpieczeństwo Jordan Boyer (łokieć) wszystkie kontuzje, które zmusiły go do opuszczenia meczu przeciwko Jets.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *