Twój horoskop na sobotę, 13 kwietnia 2024 r

Alarm księżycowy

Unikaj zakupów i podejmowania ważnych decyzji w godzinach od 9:30 do 13:00 czasu chicagowskiego. Następnie Księżyc przesuwa się z Bliźniąt do Raka.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Na początku możesz żywić silne uczucie współczucia wobec przyjaciela, rodzeństwa lub sąsiada. Alternatywnie, te same uczucia mogą pojawić się jako zamęt i wahanie. Nie ma się czym martwić, ponieważ gdy minie alert księżycowy, skup się na domu i rodzinie.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Zachowaj ostrożność na początku dnia, zwłaszcza dziś rano, podczas robienia zakupów lub wydawania pieniędzy w związku z alertem księżyca. Gdy skończysz, Twój dzień przyspieszy i będziesz zajęty zadaniami, dyskusjami i uczeniem się nowych rzeczy.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Tego ranka możesz mieć mglisty stan umysłu lub spędzać dużo czasu na marzeniach lub zagubieniu się w świecie fantazji. To zdecydowanie dobry czas na podjęcie ważnych decyzji, zwłaszcza dotyczących wydawania pieniędzy. Po zakończeniu alertu księżycowego zwróć uwagę na przepływy pieniężne i majątek.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Bądź łagodny z początkiem tego dnia, aż do zakończenia ostrzeżenia księżyca. Nie traktuj wszystkiego zbyt poważnie. Idź z wiatrem. Po zakończeniu alertu księżycowego Księżyc wkroczy do twojego znaku, co da ci przewagę nad wszystkimi innymi znakami. Skorzystaj z tego!

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Być może martwisz się o przyjaciela lub grupę i chcesz im w jakiś sposób pomóc. Ponieważ jednak dziś rano obowiązuje alert księżycowy, zatrzymaj swoje pieniądze i odłóż ważne decyzje. Po zakończeniu będziesz miał jaśniejszy pomysł, co robić.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Dziś rano ludzie mogą być zdezorientowani co do ciebie. A może będziesz mieć trudności w kontaktach z rodzicami i autorytetami? Poczekaj, aż alert księżycowy się skończy, zanim zdecydujesz, co dzisiaj zrobisz. W tym momencie rozmowa z przyjacielem może mieć dla ciebie znaczenie.

READ  Restart Amazona Road House oskarżony o naruszenie praw autorskich – i klonowanie dźwięku AI

Waga (23 września – 22 października)

Dziś rano poczucie ucieczki będzie silne. Motywy metafizyczne, mistyczne lub zjawiska nadprzyrodzone mogą Cię pociągać. (Zawsze świetnie.) Po zakończeniu Alarmu Księżycowego pamiętaj, że Twoja widoczność jest wysoka, a ludzie zauważają Cię częściej niż zwykle.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Od początku dnia do południa w jednym z Twoich domów pieniężnych będzie dziś słyszalny alarm księżycowy. Więc wydawaj pieniądze tylko na żywność i gaz. Odłóż na później ważne decyzje dotyczące spadków, majątku wspólnego, podatków i długów. bądź mądry.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Dzisiejsze poranne rozmowy z partnerami i bliskimi przyjaciółmi mogą być mylące. Możesz przyjmować założenia na temat innej osoby lub ona może przyjmować fałszywe założenia na Twój temat. Zwróć na to trochę uwagi. Poczekaj, aż alert księżyca zakończy się, aby zacząć działać.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Po zakończeniu dzisiejszego alertu księżycowego Księżyc przesunie się naprzeciw Twojego znaku, co oznacza, że ​​w kontaktach z innymi, zwłaszcza partnerami i bliskimi przyjaciółmi, będziesz musiał pójść na kompromis i być przygotowanym na więcej niż połowę drogi. To jest to samo. Żaden duży problem.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Dzisiejszy poranek to dla Was wspaniały i twórczy czas! Podczas alarmu księżycowego łatwo będzie myśleć nieszablonowo, ponieważ Twoja wyobraźnia będzie wolna. Później tego samego dnia zrobisz więcej w praktyce.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Dzisiejszy poranek to idealny czas, aby zniknąć z pola widzenia i spokojnie pospacerować po domu. Nie rób zakupów podczas alertu księżycowego. Jak na ironię, po zakończeniu alarmu księżycowego będziesz cieszyć się kontaktami towarzyskimi z innymi i dobrą zabawą!

Jeśli Twoje urodziny są dzisiaj

Aktorka Kelli Giddish (1980) dzieli się swoimi urodzinami. Jesteś mądry i masz świetne pomysły. Jesteś niestrudzonym pracownikiem, majsterkowiczem i osobą rozwiązującą problemy. To rok nauki i edukacji. Możesz odnowić swoje przekonania duchowe lub religijne. Poznaj filozofie, które dają ci lepsze pojęcie o tym, jak podejść do sensu swojego życia.

READ  John Oliver zdradza, jak od lat poluje na doktora Oza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *