Twórca Dead Cells prezentuje rozgrywkę z kolejnej gry

zdjęcie: Bliźniak ruchu

W wietrzenastępny mecz od Martwe komórki Deweloper Motion Twin dał graczom pierwsze spojrzenie na szybką rozgrywkę. the Dzieło Rogueleta Po raz pierwszy ogłoszono to w Nagrody za gry 2023 Z fajnym zwiastunem, ale nie pokazywał zbyt wiele z tego, jak by to było w rzeczywistości grać. Najnowszy zwiastun przechodzi od razu do akcji i wygląda obiecująco.

na początku, W wietrzeTrwa dwie minuty Zwiastun rozgrywki Sprawia to, że wygląda bardzo podobnie do tytułów, które widzieliśmy w gatunku akcji. Z kolorowym stylem izometrycznym i bardzo szybką akcją, którą widzisz Postacie graczy chodzą po ekranie, trudno o tym nie myśleć Hades, wielokrotnie nagradzanej gry z 2020 roku, która stała się de facto ideałem gatunku. Widzimy, jak postać gracza korzysta z wielu rodzajów broni, w tym mieczy, włóczni i pistoletów, co powinno pozwolić graczom doświadczyć różnych stylów walki – również przypominających Hades I inne rugelity. Sądząc po pierwszym spojrzeniu na rozgrywkę, walka powinna być zacięta i satysfakcjonująca, tak jak w grze Martwe komórki. Mówiąc do gry komputerowejak wspomniał Motion Twin diabeł może płakać I Bayonetta Jako główne wpływy.

Bliźniak ruchu

W zwiastunie również dzieje się dużo akcji, a główny bohater porusza się tam i z powrotem po polach bitew z błyskami niebieskiego światła. logo dla W wietrze To „odskocz, zgiń, powtórz”, więc wygląda na to, że doskok będzie jednym z najważniejszych manewrów do opanowania przez graczy. Wydaje się, że Dashing sprawi, że gra będzie sprawiać wrażenie szybkiej, jakby była naprawdę szybka. Wydaje się, że tak W wietrze Skoncentruje się na szybkości i mobilności, co może dodać do jej walki warstwę zabawy i szalonej energii.

Ale W wietrze Ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko bycie kolejnym roguelite. Jedną z największych atrakcji gry jest możliwość rozgrywki kooperacyjnej dla trzech graczy, która pozwala na podejmowanie wraz z przyjaciółmi ciągle zmieniających się wyzwań. Funkcja ta przypomina przyzywanie pomocy innych graczy w celu rozprawienia się z potężnymi wrogami Gry duszy. To fajna odmiana gatunku, która może pomóc W wietrze wyróżniać się. Zwiastun gry nie ogłaszał oficjalnej daty premiery, ale potwierdzał, że gra będzie dostępna Wczesny dostęp Na Steamie gdzieś w tym roku.

READ  Seria Samsung Galaxy S22 doczekała się największej aktualizacji aparatu od miesięcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *