Dlaczego Mike Tyson śmiertelnie boi się walki z Jake’em Paulem?

boks

Mike Tyson powiedział, że był zdenerwowany i bał się wejść na ring z Jake'em Paulem przed ich walką pokazową zaplanowaną na 20 lipca w Arlington w Teksasie.

Ale to zupełnie naturalne w przypadku 57-letniego byłego mistrza wagi ciężkiej, który w niedawnym wywiadzie wyjaśnił, dlaczego strach jest częścią jego planu sukcesu.

„Moja osobowość jest dziwna” Tyson powiedział Seanowi Hannity’emu z Fox News: Wtorkowa noc. „Chociaż nie sądzę, że to dziwne. Czegokolwiek się boję, zrobię to. I tak właśnie jest. Bałem się Roya. ” [Jones Jr. fight [in 2020].

„Miałam 100 funtów nadwagi, ale miałam 54 lub 53 lata i powiedziałam: «Zróbmy to». Stawiam czoła wszystkiemu, czego się boję. I taka jest moja osobowość. Teraz boję się śmiertelnie”.

Mike Tyson mówi, że jest śmiertelnie przerażony przed meczem pokazowym z Jake’em Paulem. Wiadomości Foxa/YouTube

„Im bliżej walki, tym mniej się denerwuję, ponieważ jest ona prawdziwa i w rzeczywistości jestem niepokonany”.

Następnie Tyson wyjaśnił, że strach jest oznaką zwycięstwa i że nigdy nie zgodziłby się na walkę z 27-letnim Paulem, gdyby nie był gotowy.

„Zawsze wierzyłem, że przeciwności losu i nerwowość w dużej mierze doprowadziły mnie do sukcesu” – powiedział. „Gdybym nie miał tych uczuć, nie miałbym tej walki. Muszę mieć te uczucia, aby walczyć. Bez nich nigdy nie wszedłbym na ring”.

Tyson powiedział, że Paul „przebył długą drogę od korzystania z YouTube” i tworzenia „dziwnych” filmów w Internecie.

Jake Paul (po lewej) kontra Ryan Borland w San Juan, Portoryko, 2 marca 2024 r.
Reutera
Jake Paul (po lewej) kontra Ryan Borland w San Juan, Portoryko, 2 marca 2024 r.
Reutera

„Widziałem go na YouTube, gdy miał 16 lat, jak robił dziwne tańce. To nie jest facet, z którym mam zamiar walczyć” – powiedział Tyson. „Ten facet wejdzie i będzie próbował mnie skrzywdzić, co jest do czego jestem przyzwyczajony, a on będzie bardzo w błędzie.

Walka Paul (9-1, 6 KO) kontra Tyson (50-6, 44 KO) odbędzie się na stadionie AT&T, stadionie drużyny Dallas Cowboys, i będzie transmitowana na żywo wyłącznie w serwisie Netflix.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: wyniki MŚ College World Championship, terminarz

Legenda boksu, który będzie miał 58 lat (jego urodziny przypadają 30 czerwca), kiedy on i Paul wejdą na ring, nie martwi się 31-letnią różnicą wieku.

„Mam 58 lat i co? Dostaję miliardy wyświetleń po prostu rozmawiając z kimś o walce. Tyson powiedział Reuterowi.

Mike Tyson opuszcza ring po remisie z Royem Jonesem Jr. podczas walki Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. zaprezentowanej przez Trailer w Staples Center 28 listopada 2020 r. w Los Angeles w Kalifornii. Getty Images do zwiastuna

Obaj zawodnicy promowali walkę, uzyskując niesamowite liczby.

„Wszyscy, nawet większość sportowców, są zazdrośni i to jest niefortunne” – powiedział Tyson. „Mówię, że w szczytowym okresie nie mogłeś przyciągnąć miliona ludzi, stary. O czym ty mówisz, nie możesz wyprzedać areny. Który 58-latek jest w stanie wyprzedać arenę na 80 000 miejsc?”

Podczas odcinka swojego podcastu „Hotboxin” z 2022 r. Tyson powiedział komentatorowi UFC Joe Roganowi, że będzie walczył z Paulem z jednego powodu: aby pobić rekordy zakupów w systemie pay-per-view.

Mike Tyson zadaje cios w siódmej rundzie przeciwko Royowi Jonesowi Jr. podczas walki Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. prezentowanej przez Trailer w Staples Center 28 listopada 2020 r. w Los Angeles w Kalifornii. Getty Images do zwiastuna

Tyson nie walczył od listopada 2020 roku, kiedy zmierzył się z Royem Jonesem Jr. w walce pokazowej w Los Angeles – była to jego pierwsza profesjonalna walka od ponad 15 lat.

Paul pokonuje kolejne nokauty z zawodowymi bokserami i zdobywcami Złotych Rękawic Ryanem Borlandem (marzec 2024) i Andre Auguste (grudzień 2023).

Walka Tyson-Paul to pierwsza w historii współpraca między Netfliksem a organizacją Paul's Most Valuable Promotions (MVP).
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/03/sports/why-mike-tyson-is-scared-to-death-about-jake-paul-fight/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *