Twórca X-Men '97 został podobno zwolniony przez Marvel na kilka tygodni przed premierą

Marvel Studios zwolniło Beau DeMayo, twórcę nadchodzącego serialu animowanego Disney Plus x-Men '97, według Reporter z Hollywood. De Mayo był już producentem i scenarzystą innego serialu Marvela, m.in. Księżycowy rycerz, A także pracował Magik, Wiedźmin: Koszmar Wilka, I Star Trek: Dziwne nowe światy. Według doniesień do strzelaniny doszło na początku zeszłego tygodnia i ani przedstawiciele Marvela, ani DeMayo nie skomentowali tej decyzji. Marvel również nie odpowiedział krawędźProśba o komentarz.

Biorąc to pod uwagę, moment odejścia DeMaio jest niezwykły X-Men '97 Premiera zaplanowana jest na Disney Plus za około tydzień, 20 marca. DeMayo jest uznawany za Twórca i producent wykonawczy Przez cały pierwszy sezon serialu. Skończył nawet pisanie obowiązków na nadchodzący drugi sezon serialu X-Men '97 Prowadził rozmowy ze swoim zespołem na temat trzeciego, THR wspomniany.

X-Men '97 Kontynuuj historię X-Men: serial animowanyktóry był emitowany w latach 1992–1997. Wielu oryginalnych aktorów głosowych powróciło w nowym serialu, w tym Lenore Zahn (która gra Rogue), George Buza (Monster), Cal Dodd (Wolverine) i Adrian Hough (Nightcrawler). , Chris Britton (Mister Sinister) i Chris Potter (Gambit).

Wygląda na to, że DeMayo usunął swoje pliki Konto na Instagramie, które zawierało regularne aktualizacje na temat jego pracy z Marvelem. Ponieważ nie jest już aktywny, jest bezpłatny i nie jest jawny Konto OnlyFansktóry DeMayo stworzył zanim wziął w nim udział X-Men '97.

READ  Pierwsze pojawienie się zwiastuna trzeciego sezonu Niedźwiedzia: Obejrzyj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *