Twórcy Dream Daddy tworzą teraz psychologiczny horror

Rogue Games i Game Grumps współpracowali przy tworzeniu Sen taty: symulator randkowania z tatą W 2017 roku – gra, która początkowo wydawała się płytka i głupia, ale Udowodnij, że ma niesamowitą głębię. Teraz zespół powraca z kolejnym tytułem, który wygląda zupełnie inaczej Domostwo. Domostwo Jest to horror psychologiczny inspirowany slasherami z lat 80., ale wydaje się również inspirowany zarówno klasycznymi tytułami survival horror, jak i nową falą stonowanych, ciężkich narracyjnych tytułów.

Gracz wciela się w Emily, która jest uwięziona w domu pełnym tajemniczych zagadek. Jednak sytuacja bardzo szybko staje się surrealistyczna. Zagadki zdają się wykraczać poza granice domu i przenosić się na wspomnienia Emily i jej mentalne krajobrazy. Zgodnie z opisem gry, zadaniem gracza jest „unikanie zabójcy, rozwiązywanie zagadek i podejmowanie decyzji dialogowych”. Zarówno sztuczna inteligencja wroga, jak i opcje dialogowe gracza mają na celu tworzenie unikalnych doświadczeń w wielu procesach rozgrywki.

Homebody „Już wkrótce” w Epic Games Store, Steam i konsolach. W początkowej reklamie nie ma zbyt wielu konkretnych szczegółów, ale ma to sens, ponieważ narracja tematu wydaje się celowo nieprzejrzysta i poszarpana. Gra jest dużą 180-stopniową osią Sen tatyale ciekawie będzie zobaczyć, jak doświadczenia zespołu z symulatorem randek zmieniają się w zupełnie inny gatunek.

READ  Next Street Fighter firmy Capcom nie będzie dostępny wyłącznie na konsoli PlayStation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *