Tyler James Williams mówi, że producent „Everybody Hates Chris” powiedział mu, że „prawdopodobnie już nigdy nie będzie pracował” – Deadline

Tyler James Williams występuje w uznanym przez krytyków sitcomie Szkoła podstawowa Abbotta Ale to nie pierwszy sukces, jaki osiągnął. Aktor odniósł sukces w roli głównej w telewizji Wszyscy nienawidzą Chrisa Wywołał producenta z serialu, który nie widział dla niego świetlanej przyszłości.

„Nigdy nie zobaczę cię jako kogoś innego i prawdopodobnie nigdy więcej nie będziesz pracować” – powiedział Williams. GQ O tym, co powiedział producent.

Dodał: „Byłem jak:„ Ty gówno, po prostu spojrzałeś na mnie i to powiedziałeś ”.

Bycie drobnym aktorem w przebojowym sitcomie było „bolesne” dla Williamsa, gdy dorastał przed kamerami telewizyjnymi.

„Czas, w którym to się działo, był mniej więcej w tym samym czasie, gdy Internet stawał się coraz bardziej zakorzeniony w branży” – powiedział Williams. „Tak więc, kiedy przechodzę przez najbardziej niezręczne lata mojego życia, wszyscy to widzą. Myślę, że mój głos stawał się coraz głośniejszy podczas drugiego i trzeciego sezonu. Próbowałem znaleźć się przed wszystkimi. I wszyscy mieli opinia, a oni wyrażali tam swoje opinie”.

Williams kontynuował: „Tak jest On był Wstrząsający. Nadal mam wpływ na rzeczy, które są częścią dzieciństwa wszystkich innych. Za każdym razem, gdy ktoś do mnie podchodzi, bez względu na to, z czego mnie znają, w tej chwili mówią mi, że widziałem. Powinienem tam być od razu, bo ktoś patrzy”.

Aktor mówi, że był w trakcie leczenia i że pracował nad „nadmierną czujnością”, dodając: „Podsłuchiwałbym rozmowę wszystkich w pokoju. Słyszałem, jak przywołano moje imię z dwóch, trzech stolików. Widziałem, ile osób było sprawdzanie mnie, kiedy wszedłem do drzwi.” To nie jest zdrowe. Ostatnio udało mu się ustanowić mocniejsze granice i zwolnić tempo życia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *