Tyson Foods zawiesił dyrektora finansowego Johna R. Tysona po aresztowaniu przez DWI

Dyrektor Tyson Foods został zawieszony po aresztowaniu w Arkansas wczesnym rankiem w czwartek.

Według brytyjskiego Daily Mail John Randall Tyson, który pełnił funkcję dyrektora finansowego firmy i jest wnukiem założyciela, został aresztowany przez policję Uniwersytetu Arkansas za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu około godziny 1:30 w czwartek. Akta więzienne.

Został zwolniony z aresztu dziewięć godzin później po wpłaceniu kaucji w wysokości 1105 dolarów.

Tyson Foods wypuściło oświadczenie Zwracając się do aresztowania Tysona, stwierdzając, że firma była świadoma „rzekomego aresztowania DWI”.

„Tyson Foods zawiesił pana Tysona ze skutkiem natychmiastowym” – czytamy w oświadczeniu.

Firma ogłosiła, że ​​Curt Callaway, jeden z dyrektorów finansowych firmy, został mianowany tymczasowym dyrektorem finansowym.

Dyrektor finansowy Tyson Foods aresztowany i oskarżony w 2022 roku

Jak wcześniej informowało „USA TODAY”, Tyson był wcześniej aresztowany pod zarzutem nietrzeźwości w miejscu publicznym i wtargnięcia na teren publiczny po tym, jak wszedł do domu kobiety i spał w jej łóżku w listopadzie 2022 roku.

Ze wstępnego raportu uzyskanego przez USA TODAY wynika, że ​​po wejściu do domu kobieta zadzwoniła na policję i powiedziała, że ​​w jej łóżku śpi nieznany jej mężczyzna. Tyson rzekomo spał w sypialni w domu, a kiedy przybyła policja, jego ubrania leżały na podłodze. Władze sprawdziły prawo jazdy mężczyzny i zidentyfikowały go jako Tysona.

„Tyson nie został zaproszony do zamieszkania w rezydencji, a mieszkańcy nie wiedzieli, kim on jest” – stwierdza raport. Z raportu wynika, że ​​był ospały i chciał spać.

Jak podaje „USA TODAY”, został aresztowany pod zarzutem nielegalnego wtargnięcia na teren kraju i spożywania alkoholu w miejscu publicznym.

Współautor: Marina PetovskyUSA dziś

READ  Wycofanie autopilota w przypadku 2 milionów pojazdów Tesli jest obecnie przedmiotem kontroli federalnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *