Ujawniono prędkość ładowania Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5

Za kilka miesięcy Samsung zaprezentuje nowe składane telefony, Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5. Niektóre szczegóły dotyczące tych dwóch urządzeń wyciekły do ​​sieci w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a ponieważ zbliżamy się do ich oficjalnej premiery, możemy oczekuj, że będzie ujawnianych coraz więcej informacji, aby nie pozostało zbyt wiele tajemnic.

Na początek w tym tygodniu otrzymujemy informacje na temat prędkości ładowania Z Fold 5 i Z Flip 5, które nikogo nie zaskoczą. Oba telefony przeszły proces certyfikacji CCC (Chinese Compulsory Certification) (przez MyFixGuide), ponieważ oba są wymienione z obsługą ładowania 25 W za pomocą standardowej ładowarki 25 W z łożyskiem o numerze modelu EP-TA800.

Nie ma tutaj żadnych fantazyjnych prędkości ładowania

Ładowanie 25 W może wydawać się archaiczne w porównaniu z prędkościami ładowania oferowanymi przez chińskich producentów (przykładowo zaprezentowany niedawno Vivo X Fold 2 obsługuje ładowanie przewodowe 100 W, a nawet prędkość ładowania bezprzewodowego jest dwukrotnie szybsza niż ładowanie przewodowe dla składanych urządzeń Samsunga), ale granie Gra liczbowa nie jest mocną stroną Samsunga, a mimo to koreański gigant nadal przyciąga klientów, więc raczej nieprędko się to zmieni.

I na podstawie tego, co wiemy teraz, nie wygląda na to, że Z Fold 5 i Z Flip 5 również otrzymają wzrost pojemności baterii. Z Flip 5 może mieć nieco mniejszą baterię, ale nie można tego w tej chwili potwierdzić. Ale w każdym razie żywotność baterii nie powinna stanowić problemu dzięki chipowi „For Galaxy” Snapdragon 8 Gen 2, który okazał się przełomem w serii Galaxy S23, który będzie zasilał oba telefony.

READ  EVGA, duży producent kart graficznych, ma niechlujne zerwanie z Nvidią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *