Universal Theme Park, Resort Hotel przyjeżdża do północnego Teksasu – NBC5 Dallas-Fort Worth

Universal Parks & Resorts twierdzi, że wprowadza rodzinny park rozrywki i hotel wypoczynkowy do północnego Teksasu oraz całoroczne przeżycie horroru do Las Vegas.

W północnym Teksasie burmistrz Frisco, Jeff Cheney, ogłosił w środę rano, że Universal Parks and Resorts planuje zbudować dziecięcy park rozrywki i hotel przy autostradzie Dallas North Tollway, który zapewni rozrywkę rodzinom na nadchodzące lata.

Nie ujawniono żadnych szczegółowych informacji na temat parku, ale urzędnicy powiedzieli, że będzie on oferował tradycyjne oferty, takie jak przejażdżki, pokazy i jedzenie, a także spotkania i pozdrowienia z postaciami z Universal, filmami i programami – takimi jak Minionki czy Shrek.

Rysunek ogrodu został pokazany w środę rano, który obejmuje bujne granice z wielkim wejściem otwierającym się na jezioro. Stamtąd goście mogą udać się w wielu kierunkach, aby odwiedzić tematyczne obszary parku.

Projekt parku obejmował również rzekę, która wydaje się być przejażdżką łodzią po parku.


Uniwersalne parki i kurorty

Renderowanie artystyczne przedstawiające plan rodzinnego ośrodka we Frisco, opublikowane 11 stycznia 2023 r.

Według prezesa i dyrektora generalnego Universal Parks and Resorts Marka Woodbury’ego, który był we Frisco w środę w celu ogłoszenia, park będzie inny niż jakikolwiek inny park uniwersalny na świecie i są „bardzo podekscytowani” przeniesieniem parku do północnego Teksasu.

„Jesteśmy znani z tworzenia jedynych w swoim rodzaju interaktywnych i innowacyjnych rozwiązań dla całej rodziny” — powiedział Woodberry. „Mamy wiele wspaniałych atrakcji, które przemawiają do młodych rodzin na całym świecie. Wpadliśmy na pomysł, aby połączyć je wszystkie i stworzyć miejsce docelowe zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach z małymi dziećmi. To, co widzisz na tej ilustracji po prawej teraz i właśnie to mamy nadzieję wnieść do Frisco”.

Przestrzeń jest około jednej czwartej wielkości parków w Orlando i została zmniejszona, aby była bardziej „intymna i zachęcająca” dla młodszych gości. Firma powiedziała Park będzie miał zupełnie inny wygląd, styl i rozmiar w porównaniu do istniejących parków Universal, ale nadal będzie miał taką samą jakość jak większe ośrodki wypoczynkowe.

Woodbury powiedział, że oczekuje się, że park będzie jedno- lub dwudniowym doświadczeniem i że planują również zbudować na terenie posiadłości hotel o tematyce wypoczynkowej z 300 pokojami.

Paige Thompson, prezes nowych projektów w Universal Parks & Resorts, powiedziała w środę, że firma kupiła 97 akrów po wschodniej stronie Dallas North Tollway w pobliżu Panther Creek Parkway, aby zbudować zarówno park, jak i hotel tematyczny.

Park rozrywki zostanie zbudowany w pobliżu projektu Fields o powierzchni 2500 akrów, który obejmuje plany prawie 10 000 domów, siedziby PGA, pola golfowego i hotelu Omni Resort o wartości 500 milionów dolarów.

Urzędnicy nie podali nazwy parku ani tego, co powiedzą, kiedy planują otworzyć park.

Światowe parki rozrywki otwierają atrakcję horroru przez cały rok

Universal Parks & Resorts ogłosiło również w środę plany budowy parku rozrywki o tematyce horroru w Las Vegas, który „ożywi ogromną bibliotekę klasycznych horrorów Universalu i najstraszniejszych współczesnych opowieści”.

Park będzie otwarty przez cały rok i będzie głównym najemcą 20-hektarowej rozbudowy przy ul Dystrykt 15 Dzielnica rozrywkowa w pobliżu Las Vegas Strip.

Universal od dawna definiuje gatunek horroru dzięki swoim klasycznym filmom z kultowymi postaciami, takimi jak Frankenstein, Dracula, Mumia i Człowiek-wilk, a także na nowo definiuje współczesne horrory i opowieści trzymające w napięciu, współpracując z kultowymi filmowcami, takimi jak Jason Blum, James Wan i Jordan Peele. Może rozpalić napięcie i podniecenie gatunku na dużą skalę i w trzech wymiarach” — poinformowała firma w oświadczeniu.

Źródło: Universal Parks and Resorts.

Universal buduje obecnie Epic Universe, park rozrywki, który ma zostać otwarty latem 2025 roku jako część Universal Orlando Resort.

Uniwersalne parki i kurorty Jest własnością Uniwersalna stacja NBC, który jest również właścicielem tej stacji. Universal Parks & Resorts prowadzi obecnie parki rozrywki i kurorty na całym świecie, w tym dwie lokalizacje w Stanach Zjednoczonych w Hollywood w Kalifornii i Orlando na Florydzie. Firma prowadzi również parki w Osace w Japonii, Sentosa w Singapurze i Pekinie w Chinach.

READ  Eksperyment z tekstami „Hotelu California” ujawnił, że menadżer Eagles w rozmowie telefonicznej zacytował „God Henley”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *