Nick Cannon obwinia Red Table Talk Jady Pinkett Smith za klapsa Oscara

Nick Cannon zdecydowanie zasugerował, że gdyby nie Jada Pinkett Smith Rozmowa przy czerwonym stole serial, fiasko Oscarów 2022 nigdy nie mogło się wydarzyć.

Przemawiając w czwartkowym (27 kwietnia) odcinku podcastu prowadzonego przez Amazon, Kanon dzienny, Zamaskowany piosenkarz Prezenter świętował „dobrą” wiadomość, że program Smitha na Facebooku został odwołany.

„Jeśli nie ma Rozmowa przy czerwonym stoleNastępnie [Will Smith] Cannon powiedział.

mąż kowalski, facet w czerni Gwiazda Willa zaszokowała świat, gdy wszedł na scenę podczas 94. ceremonii rozdania Oscarów i uderzył komika Rocka w twarz w odpowiedzi na żart o ogolonej głowie jego żony.

Cannon powiedział, że wierzy, że szorstka reakcja Willa wynika z niesławnego odcinka serialu z 2020 roku, w którym zdobywca Oscara dołączył do swojej żony, aby porozmawiać o jej „uwikłaniu” z piosenkarką Auguste Elsinną.

„Nie chcę wiedzieć tego wszystkiego o was wszystkich”, powiedział prezenter telewizyjny.

„Chcę tylko zająć się moimi czarnymi sprawami” – powiedział Cannon. „Nie chcę być w czyjejś kuchni. Zachowajcie to gówno dla siebie.”

Nicka Cannona i Jadę Pinkett Smith

(Getty Images)

Abby De La Rosa, matka trójki dzieci Cannona, nie zgodziła się z tym i powiedziała mu, żeby przestał krytykować serial.

Odpowiedziała, mówiąc: „to był uczciwy stół”. „Czuje się człowiekiem, jakby byli ludźmi. Czuje się połączony. Oni też są śmieciami, jak reszta z nas.”

Oświadczenia Canona i De La Rosy są następstwem wiadomości, że firma należąca do Marka Zuckerberga pobierała komponenty z zasobów Facebook Watch, w tym Smitha. Rozmowa przy czerwonym stole seria, jedna z najlepszych gier hackerskich na platformę.

Posunięcie to ma miejsce w ramach inicjatywy Meta dotyczącej cięcia kosztów, która dotknęła wiele działów w firmie.

Popularny czat Smith, który prowadziła ze swoją mamą Adrienne Banfield-Norris i córką Willow, zakończył się po pięciu sezonach.

W ciągu pięciu lat, które zadebiutowały w maju 2018 r., seria zgromadziła ponad 11 milionów obserwujących, wraz z odpowiadającą jej grupą dyskusyjną liczącą 600 000 członków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *