WWE rozważa wprowadzenie zmian w meczu na WrestleManii 40

Gdy odliczanie do WrestleManii 40 nabiera tempa, WWE dokłada wszelkich starań, aby ta edycja Show of Shows dorównała swemu znakomitemu dziedzictwu. Akcja rozegra się na stadionie Lincoln Financial Stadium w Filadelfii w Pensylwanii w dniach 6 i 7 kwietnia, a emocje osiągną niespotykany dotąd poziom. Krążą jednak pogłoski, że WWE może rozważyć wprowadzenie zmian w którymś z zaplanowanych na galę meczów.

Niekwestionowani mistrzowie WWE Tag Team Finn Balor i Damian Priest będą bronić swoich tytułów w sześciopakowym meczu drabinkowym przeciwko kilku potężnym tag teamom na WrestleManii 40. W walce wystąpią DIY (Johnny Gargano i Tommaso Ciampa), A Awesome Truth (The Miz & R -). Truth), Nowy dzień (Kofi Kingston i Xavier Woods), Grayson Waller i Austin Theory, Pete Dunne i Tyler Bate.

Waller & Theory oraz Dunne & Bate zajęli dwa ostatnie miejsca w drabince meczu podczas piątkowego SmackDown Live. Waller & Theory pokonali The Street Profits, a Dunne & Bate pokonali Angel i Humberto, aby zakwalifikować się podczas turnieju.

według Dave Meltzer w radiu Wrestling Observer, nadchodzące spotkanie ma na celu ustalenie, czy Waller i Theory pozostaną w meczu, czy nie. Powody potencjalnej decyzji o wycofaniu ich z meczu nie są jasne, podobnie jak to, kto mógłby ich zastąpić.

– Swoją drogą, chociaż Teoria Waller wygrała. Nie muszą być na tym meczu. Bo może tak być. Zbliża się spotkanie, na którym podejmą decyzję w tej sprawie.”

Ringside News również poinformowało wyłącznie, że składy na sobotnią i niedzielną WrestleManię zostały już wewnętrznie zamknięte. Musimy więc poczekać i zobaczyć, czy wydarzenie okaże się niezapomniane w oba wieczory.

W miarę jak odliczanie do WrestleManii 40 nabiera tempa, Ringside News jest gotowe zapewnić relację na żywo z wydarzenia za pośrednictwem naszego WWE WrestleMania Hub. Śledź najnowsze aktualizacje, plotki i spoilery dotyczące WrestleManii.

READ  Richard Dreyfuss zostaje oskarżony o seksizm i homofobię podczas pokazu „Szczęk”.

Skład WWE na WrestleManię 40:

 • Niekwestionowane mistrzostwo świata WWE: Roman Reigns (c) kontra Cody Rhodes
 • Mistrzostwa Świata WWE w wadze ciężkiej: Seth Rollins (c) kontra Drew McIntyre
 • Mistrzostwa Świata Kobiet: Rhea Ripley (c) kontra Becky Lynch
 • Mistrzostwa Kobiet: IU Sky (c) kontra Bailey
 • Mistrzostwa Interkontynentalne: Gunther (c) kontra Sami Zayn
 • Mistrzostwa USA: Logan Paul (c) kontra Randy Orton kontra Kevin Owens
 • Mistrzostwa sześciu drużyn Backloader: Dzień Sądu (c) kontra Cudowna Prawda kontra DIY kontra Nowy Dzień kontra Grayson Waller i Austin Theory kontra Pete Dunne i Tyler Bate
 • The Rock i Roman Reigns kontra Cody Rhodes i Seth Rollins
 • Los Angeles Knight kontra AJ Styles
 • Jey Uso kontra Jimmy Uso
 • Rey Mysterio i Dragon Lee kontra Dominik Mysterio i Santos Escobar

W oczekiwaniu na szczyt WrestleMania 40 obiecuje zapewnić niezapomniane widowisko pełne ekscytujących pojedynków i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Od epickich pojedynków o mistrzostwo po wznowienie słynnych rywalizacji – scena jest przygotowana na wydarzenie jak żadne inne. Podziel się swoimi oczekiwaniami i ekscytacją związaną z WrestleManią 40 w komentarzach poniżej i zbierzmy się razem, aby cieszyć się oczekiwaniem, gdy zaczniemy odliczanie do tego epickiego show sportu i rozrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *