Tom Holland i Zendaya są widziani na lotnisku, gdy opuszczają Indie po ceremonii NMACC Hollywoodzkie

Hollywoodzkie gwiazdy Tom Holland i Zendaya, którzy byli w Indiach na gali NMACC, wyjechali do domu późną niedzielę. Para była widziana na lotnisku Kalina, gdy wyjeżdżali. Podczas gdy Tom był ubrany w granatową koszulkę, dżinsy i błękitną czapkę, Zendaya była ubrana w biały strój i owinięty wokół siebie żółty szal. Wcześniej widać, jak prowadzą intensywną rozmowę w samochodzie. Przeczytaj także: Shah Rukh Khan i Salman Khan pozują z Tomem Hollandem i Zendayą na gali NMACC. Zobacz niewidzialny obraz


Tom Holland i Zendaya zostali zauważeni, gdy opuszczali Indie późną niedzielę. Śledź ulubioneTom Holland i Zendaya na lotnisku Kalina w niedzielę. Śledź ulubionePara Spider-Manów wzięła udział w ceremonii otwarcia Centrum Kultury Nita Mukesh Ambani w sobotę. Podczas gdy Tom miał na sobie czarny garnitur z białą koszulą i krawatem, Zendaya miała na sobie błyszczącą sukienkę z kwiatowymi detalami autorstwa Rahula Mishry.


Tom Holland i Zendaya zostali zauważeni, gdy opuszczali Indie późną niedzielę. Śledź ulubione

Wiele zdjęć i filmów z imprezy pokazuje, jak mieszają się z gwiazdami Bollywood, takimi jak Karisma Kapoor, Shahrukh Khan, Gauri Khan, Salman Khan i inni.

Po pojawieniu się na gali NMACC Tom Holland udostępnił na Instagramie dwa swoje zdjęcia z dopiskiem. Napisał: „Dzięki rodzinie Ambani za zaproszenie nas do świętowania inauguracji @nmacc.india. Naprawdę niesamowite przeżycie, którego nigdy nie zapomnę.”

Zendaya w drugim dniu otwarcia Centrum Kultury Nita Mukesh Ambani 1 kwietnia (Reuters) (Reuters)Zendaya również zabrała się do swoich relacji na Instagramie, aby pochwalić się swoją sukienką sari. Podpisała jedno ze zdjęć: „Cóż za cudowny wieczór, mam szczęście, że dzieliłam go z moimi bliskimi”. Dziękuję Rahul Mishra za twoje niesamowite kreacje, to był zaszczyt móc ponownie nosić twoje prace.


Tom Holland i Zendaya zostali zauważeni, gdy opuszczali Indie późną niedzielę. Śledź ulubione

Przed ceremonią Toma i Zendaya nie widziano na ceremonii inauguracyjnej NMAC. To sprawiło, że ich indyjscy fani zastanawiali się, gdzie są. Od 1 kwietnia Kerala Tourism udostępnia przerobione w Photoshopie zdjęcie tej dwójki z otaczającą ich zielenią Munnar i podpisało je: „Zgadnij, kogo widzieliśmy daleko od domu? #FarAwayHome #Munnar #KeralaTourism”.

Później w internecie pojawiło się ich zdjęcie, na którym widać, jak spędzają czas na luksusowym jachcie. Podczas gdy Tom był ubrany swobodnie, Zendaya miała na sobie czerwoną sukienkę.Tom i Zendaya są razem od czasów Spider-Mana. Zagrali w trzech filmach Spider-Mana – Homecoming (2017), Daleko od domu (2019) i No Way Home (2021). Tom pojawi się następnie w serii antologii Apple TV The Crowded Room. Nadchodzące projekty Zendayi to Dune: Part Two i Challengers Luca Guadagnino.

READ  Dave Meltzer dostarcza aktualnych informacji zza kulis na temat statusu kontraktu Ricocheta z WWE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *