USA rozluźniają zasady kontroli zanieczyszczeń w przypadku emisji pojazdów

Administracja prezydenta Bidena planuje wycofać nowe, rygorystyczne przepisy Agencji Ochrony Środowiska (EPA), które zmusiłyby amerykańskich producentów samochodów do uczynienia pojazdów elektrycznych podstawową działalnością do 2032 r. Według New York Timesa, Wczoraj napisano, że branża zleciła administrację obniżenie kosztów pojazdów elektrycznych i budowę bardziej kompleksowej ogólnokrajowej infrastruktury ładowania.

The czasy Pisze, że przywódcy związkowi naciskali na Bidena, aby dał pracownikom nowych amerykańskich fabryk samochodów elektrycznych więcej czasu na przedłużenie członkostwa związkowego. Jak zauważono w artykule, wsparcie związków zawodowych jest ważne w obliczu reelekcji Bidena, która wiąże się z pogarszającą się sytuacją klimatyczną i atakami ze strony kandydata i byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Pierwotne wymogi EPA przewidywały, że do 2032 r. pojazdy elektryczne będą stanowić 67 procent sprzedaży nowych pojazdów lekkich i 46 procent nowych pojazdów o średniej ładowności, co stanowi duży wzrost z 7,6 procent. czasy Notatki z zeszłego roku. Sprzedaż pojazdów elektrycznych spadła, nie osiągając celów z różnych powodów, między innymi z uwagi na nacisk przemysłu samochodowego na duże elektryczne ciężarówki i SUV-y.

READ  Stand News: Prodemokratyczna agencja informacyjna została zamknięta po tym, jak policja w Hongkongu dokonała nalotu i aresztowała sześć osób, w tym Denise Ho.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *