USWNT vs Argentyna: Wyjściowa jedenastka i notatki dotyczące składu | Złoty Puchar Concacaf W 2024

Argentyna vs. USWNT – Złoty Puchar Concacaf W 2024 – Grupa A
Data:
23 lutego 2024 r
Lokalizacja: Park Sportowy Godność Zdrowie; Carson, Kalifornia.
Audycja: Paramount+, ESPN Deportes, ESPN+
Oficjalny czas rozpoczęcia: 22:15 ET / 19:15 PT

Wyjściowa jedenastka przeciwko Argentynie: 18-Casey Murphy; 4-Naomi Kirma, 7-Alex Morgan, 8-Jaydin Shaw, 10-Lindsay Horan (kapitan), 12-Tierna Davidson, 15-Corbin Albert, 16-Rose Lavelle, 19-Crystal Dunn, 20-Casey Crewe, 22- Trójcy Rodmana

Dostępne akcesoria: 1-Alyssa Naher, 2-Abby Dahlkemper, 3-Jenna Nicewonger, 5-Peggy Sauerbrun, 6-Lynn Williams, 9-Midge Burse, 11-Sophia Smith, 13-Olivia Moultrie, Chile Sonnet Amy, 14-14-21- Jane Campbell, 23 lata – Emily Fox

Wskazówki dotyczące gry | Pięć rzeczy, które warto wiedzieć

 • Numery startowe USWNT XI Cap (w tym ten mecz): Morgan (217), Dunn (141), Horan (140), Lavelle (94), Davidson (52), Kruger (43), Rodman (30), Kirma (27), Murphy (18), Shaw (6), Albert (3)
 • Ta wyjściowa jedenastka składa się z 10 różnych zawodników ze składu, który rozpoczął mecz otwarcia USA przeciwko Dominikanie w Złotym Pucharze CONCACAF W. Pomocnik Corbin Albert jest jedynym zawodnikiem podstawowej jedenastki, który wystąpi dziś wieczorem przeciwko Argentynie.
 • Skład ma średnio 27,0 lat i 69 występów na zawodnika i składa się z trzech najbardziej konkurencyjnych graczy: Morgana, Dunna i Horana.
 • Pięciu zawodników z tej wyjściowej jedenastki grało przeciwko Argentynie podczas ostatniego spotkania obu drużyn podczas Pucharu SheBelieves 2021 – Tyrna Davidson, Casey Kruger, Rose Lavelle, Lindsay Horan i Alex Morgan.
 • Kapitan 19-osobowej drużynyCz W trakcie swojej kariery w USWNT Lindsay Horan Zarabia 140Cz W 2024 roku planuje swój międzynarodowy debiut. Horan prowadził USA pod względem łącznej liczby minut rozegranych w 2023 roku i był drugi pod względem strzelonych bramek z pięcioma bramkami w tym roku.
 • Casey’a Murphy’ego Ona ma 18 latCz Międzynarodowy występ i zakończenie kampanii w 2023 r., w której zanotował przerwę we wszystkich sześciu startach. Seria sześciu meczów bez przerwy Murphy jest najdłuższa w jej karierze, a jej 13 przegranych meczów zajmuje szóste miejsce w historii USWNT wraz z Mary Harvey i Saskią Webber.
 • Graczka Roku Kobiet w piłce nożnej amerykańskiej 2023, Naomi Kirma Daje 25Cz Początek i 27Cz Ogólny przegląd jego międzynarodowej kariery. Niezłomny środkowy obrońca w 2023 r. na USWNT zajął trzecie miejsce pod względem liczby rozegranych minut i rozpoczynał każdy z 11 ostatnich meczów USA przed inauguracyjnym zwycięstwem USA nad Dominikaną, pomagając drużynie w dziewięciu przegranych meczach w tym okresie.
 • Po wejściu z ławki rezerwowych i zdobyciu gola we wtorkowym meczu z Dominikaną, Aleksa Morgana W swoim pierwszym starcie w USWNT od 29 października osiągnęła 217 punktówCz Kapitan Morgan ma obecnie 122 gole w karierze międzynarodowej, a ośmiu brakuje mu do dorównania swojej idolce z dzieciństwa Christine Lilly, która zajmuje czwarte miejsce na amerykańskiej liście strzelców wszechczasów. Morgan prowadził zespół z pięcioma asystami w 2023 r., co stanowiło jego najwięcej w roku kalendarzowym dla Amerykanina od 2013 r.
 • Młody zawodnik dzisiejszego składu, Jaidina Shaha Po raz drugi w karierze w USWNT zaliczy swój szósty występ w barwach drużyny. Shaw zadebiutował w karierze 11 grudnia. W swoim rodzinnym mieście Frisco w Teksasie zajął 5. miejsce przeciwko China PR i w końcówce strzelił zwycięskiego gola. Ma 19 i 32 latan.d Nastolatka, która strzeliła gola dla Stanów Zjednoczonych, swojego pierwszego gola strzeliła w swoim drugim występie 29 października przeciwko Kolumbii. Olivia Moultrie ma 33 latar & D Kiedy 20 lutego uderzył dwukrotnie przeciwko DR.
 • Tyrnę Davidson To dałoby jej 52n.d Po raz trzeci wystartowała w USWNT od początku 2023 roku. Mistrzyni Świata FIFA Kobiet 2019 i brązowa medalistka olimpijska w 2021 r. doznała kontuzji więzadła krzyżowego przedniego w marcu 2022 r. i w rezultacie wróciła na mistrzostwa świata w 2023 r. Forma i kondycja, ale dwukrotnie wystartował w jesiennych meczach USA z Republiką Południowej Afryki (24 września) i China PR (5 grudnia).
 • Po dobrym występie przeciwko Dominikanie we wtorek wieczorem, Korbin Albert Po raz drugi z rzędu zdobywa swój trzeci występ w barwach USWNT. Pochodzący z Illinois pomocnik Paris Saint-Germain rozegrał 76 minut przeciwko Dominikanie i oddał tego wieczoru cztery strzały, jeden celny, a drugi od poprzeczki.
 • Róża Lavelle Zarobi 94Cz Czapki z głów przed drużyną USWNT, która po raz pierwszy wystartuje w 2024 r. i będzie trzecim występem w reprezentacji USA po Mistrzostwach Świata FIFA Kobiet w 2023 r. Lavelle opuścił obozy w USA we wrześniu i październiku 2023 r. z powodu kontuzji, ale wrócił na boisko i 2 grudnia rozpoczął mecz z China PR, a następnie wszedł jako rezerwowy w drugiej połowie we wtorkowym zwycięstwie nad Dominikaną.
 • Pomimo tego, że w 2023 roku Lavelle wystąpił w zaledwie ośmiu meczach, był trzeci w drużynie z czterema asystami i zajmował czwarte miejsce z sześcioma zdobytymi łącznie bramkami (dwa gole i cztery asysty).
 • Kryształowa Tona Miejsce 25Cz i przesunęłoby ją na 141 miejsce na liście kapitalizacji wszechczasów USWNTŚw Występ międzynarodowy podczas dzisiejszego meczu z Argentyną. Dunn rozegrał 14 występów – wszystkie z nich rozpoczynały się – i pomógł amerykańskiej obronie osiągnąć programowy rekord 0,17 goli na mecz w 2023 r., po tym jak w zeszłym roku stracił zaledwie trzy gole w 18 meczach.
 • Casey Kruger To dałoby jej 27Cz Początek kariery i 43r & D Ogólny międzynarodowy występ USWNT. Krueger, wszechstronna obrończyni, wystąpiła w drużynie USWNT cztery razy w 2023 r. – w tym dwa w pierwszym składzie – zanim wróciła do gry po narodzinach syna Caleba w lipcu 2022 r.
 • Trójcy Rodmana Swój pierwszy start w 2024 roku skończy 30 latCz Czapki z głów przed USWNT. Rodman, który zadebiutował na arenie międzynarodowej w Dignity Health Sports Park 17 lutego 2022 r., był jedynym zawodnikiem, który wystąpił we wszystkich 18 meczach USWNT w 2023 r. i prowadził zespół, zdobywając łącznie 10 bramek, zdobywając pięć goli i pięć asyst. .
READ  World Cup Daily: Brazylia i Chorwacja podążają różnymi drogami do ćwierćfinału

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *