Vince Vaughn powróci, by zagrać w kontynuacji Dodgeball… a komedia z 2004 roku zarobiła na całym świecie 168 milionów dolarów

Adam S Levy dla Dailymail.com

23:42 27 kwietnia 2023 Zaktualizowano 00:02 28 kwietnia 2023Vince Vaughn pojawi się w kontynuacji jego przebojowej komedii Dodgeball: A True Underdog Story, prezentowanej przez 20th Century Fox.

Jordan VanDina ma napisać scenariusz do kontynuacji, Czas dostawy poinformował w czwartek, co następuje po tym, jak Rawson Marshall Thurber napisał i wyreżyserował pierwszą część serii.

Nie było od razu jasne, czy Thurber, który niedawno wyreżyserował Red Notice z 2021 roku, zasiądzie na krześle reżysera w sequelu.

53-letni Vaughn ponownie wcieli się w rolę Petera La Fleura w kontynuacji przebojowego filmu, w którym występują także Ben Stiller, Christine Taylor, Justin Long, Stephen Root i nieżyjący już Rip Torn.

Inne znane nazwiska, które pojawiły się w oryginalnym filmie, to Jason Bateman, Gary Cole, Missy Bale, Alan Tudyk, Joel David Moore, Chris Williams, Hank Azaria, Chuck Norris i William Shatner.

Najnowsze: 53-letni Vince Vaughn pojawi się w kontynuacji jego przebojowej komedii Dodgeball: A True Underdog Story, prezentowanej przez 20th Century Fox.
Vaughn ponownie wcieli się w rolę Petera La Fleura w kontynuacji tego przebojowego filmu

Pierwotny film, który zarobił 168 milionów dolarów na całym świecie z budżetu 20 milionów dolarów, skupiał się na grupie odmieńców, którzy starają się ocalić swoją przeciętną siłownię przed opanowaniem przez sieć korporacyjnych siłowni.

Rywalizująca sieć, Globo Gym, była w filmie kierowana przez postać graną przez Stillera, White Goodman.

Film zakończył się wejściem grup do konkursu zbijaka o wartości 50 000 $ w Las Vegas.

Według outletu druga część serii będzie „kontynuacją historii wielokrotnie nagradzanego właściciela siłowni, Vaughna” w oparciu o pomysł aktora.

Vaught i Ben Stiller wystąpili w komedii z 2004 roku o zawodach w zbijaka
Missy Bale, Stiller i Jamal Duff w akcji we fragmencie filmu z 2004 roku
Vaughn, który kręcił w Los Angeles w styczniu, ma pełną listę nadchodzących projektów, ponieważ niedawno został dodany do obsady nadchodzącego filmu Animal Friends.

Thurbera Porozmawiaj z wykonawcą O powrocie do franczyzy w 2021 roku za pośrednictwem projektów telewizyjnych lub filmowych.

„Wiesz co – nigdy nie mów nigdy” – powiedział Thurber. Nigdy nie myślałem o Dodgeballu jako serialu, ale to może być zabawne. Jestem naprawdę dumny z Dodgeballa – to mój pierwszy film, a ludzie nadal go lubią.

READ  Hollywood pamięta nieżyjącą już prezenterkę wiadomości KTLA

„Powiedziałbym nigdy nie mów nigdy i to musi być prawda”. Ale tak, może.

Vaughn ma pełną listę nadchodzących projektów, ponieważ niedawno został dodany do obsady nadchodzącego filmu Animal Friends, w skład którego wchodzą także Ryan Reynolds, Jason Momoa i Aubrey Plaza. Ma również zaśpiewać w IF Johna Krasińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *