W momencie premiery 11-calowy iPad Pro OLED może być niedostępny

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe modele iPada Pro o przekątnej 11 i 12,9 cala z wyświetlaczami OLED jeszcze w tym miesiącu. Nowy raport analityka Rossa Younga wskazuje, że produkcja nowego 11-calowego iPada Pro pozostaje w tyle za 12,9-calowym.

Według Junga w A Publikowane dla płatnych subskrybentów W mediach społecznościowych wyświetlacze OLED dla 11-calowego iPada Pro są obecnie produkowane przez firmę Samsung Display. Jednak gdzieś w tym miesiącu LG Display rozpocznie również produkcję 11-calowych wyświetlaczy OLED dla iPada Pro. LG Display produkuje także panele OLED dla 12,9-calowego iPada Pro.

Jednak Young zwraca również uwagę, że produkcja 11-calowego panelu iPada Pro „wydaje się pozostawać w tyle” za modelem 12,9-calowym.

Może to oznaczać, że nowy 11-calowy iPad Pro nie będzie dostępny w chwili ogłoszenia nowej linii, przynajmniej w porównaniu z modelem 12,9-calowym. Gdy LG Display wejdzie na rynek produkcyjny, Apple będzie mogło pracować nad rozwiązaniem tego niedoboru i zwiększeniem dostępności 11-calowego iPada Pro.

Najnowsze osiągnięcia, Bloomberga – poinformował Mark Gorman Nowa linia iPadów Pro ma zostać wydana „pod koniec marca lub około kwietnia”. Gorman powiedział również, że Apple planuje wypuścić „specjalną wersję iOS 17.4 z obsługą nowych urządzeń”, która zostanie wydana wraz z nowymi iPadami.

Czytaj więcej:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Fałszywa poprawka kopania Ethereum dla procesorów graficznych Nvidia była w rzeczywistości złośliwym oprogramowaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *