W „następnym kroku w procesie” Green Bay Packers aktywują trzech graczy z listy PUP, w tym tight end Roberta Toniana

GREEN BAY, WI – Perspektywy dla Green Bay Packers na pierwszy tydzień poprawiły się w niedzielę po tym, jak trener Matt LaFleur powiedział, że trzech kluczowych graczy – linia ofensywna Elgton Jenkinsciasny koniec Robert Tonian Odbiorca nowicjusza Christiana Watsona – Aktywowany z fizycznie niezdolnych do wykonania listy.

Chociaż nie gwarantuje to, że trio będzie dostępne podczas otwarcia 9/11 w Minnesota Vikings, przynajmniej dopuszcza taką możliwość. Gdyby pozostali w PUP na rozpoczęcie sezonu, musieliby przegapić przynajmniej cztery pierwsze mecze. Zarówno Jenkins, jak i Tonian zostali pominięci z poszarpanego ACL z zeszłego sezonu, a Watson przeszedł lunetę prawego kolana tuż przed obozem treningowym.

„To jak kolejny krok w tym procesie” – powiedział w niedzielę LaFleur. „To nie tak, że będą trenować grupowo. Ale będą ćwiczyć solo i po powrocie, teraz pozwala ci zrobić kilka wskazówek, które oczywiście byłyby bardzo pomocne, szczególnie dla faceta, który tego nie zrobił grał w NFL jak Christian. Będę tam po wskazówki”.

Może jednak pomóc w rozwiązaniu niektórych pytań dotyczących przestępstwa Packers. Jenkins był profesjonalnym kręglaczem z lewej gardy w 2020 roku, a w zeszłym sezonie grał w lewo w drużynie All-Pro Dawid Bachtiari (który nadal jest w PUP po trzeciej operacji kolana od czasu pierwszego zerwania lewego więzadła krzyżowego przedniego). Jenkins może wrócić do gardy lub lewego sprzętu, ale może również wypełnić kolejną lukę prawym sprzętem. Packers przez cały obóz treningowy obracali kilku zawodników zarówno w prawej gardy, jak i w odpowiednim sprzęcie. LaFleur nawet żartował, że Jenkins może grać z tight endem.

Jeśli chodzi o to, gdzie będzie grał, myślę, że czas pokaże – powiedział LaFleur. „Nie chcę trzymać się prawej strony. Nie chcę trzymać się lewej strony. Nie chcę trzymać się ciasnego końca”.

READ  Piątkowy raport z czwartego tygodnia: Christian McCaffrey wątpliwy

Był to stosunkowo szybki powrót Jenkinsa, który został ranny 21 listopada w Minnesocie.

„Myślę, że Elgton zrobił wszystko, o co wszyscy go prosili, jeśli chodzi o proces rehabilitacji” – powiedział LaFleur. „Był bardzo zdyscyplinowany i wykonywał swoją pracę. Będzie to ogromny impuls, gdy całkowicie pozwoli nam nam pomóc. Ponieważ nie ma tam wielu facetów, topowych, tak utalentowanych jak on, ale także tak wszechstronnych jak on ”.

Tonian doznał kontuzji prawie miesiąc temu 28 października w Arizonie i pozostawił Lakers bez końca w branży zabaw. W poprzednim sezonie Tonian miał 11 podań na przyłożenie w 2020 roku.

Watson, zawodnik drugiej rundy Packers, był zaangażowany w cały program Offseason, ale zdecydował się na operację wkrótce po czerwcowych treningach, aby usunąć uciążliwy ból kolana. Oczekuje się, że będzie to część planu wymiany odbiornika All-Pro Davant Adamsktóry został sprzedany do Las Vegas Raiders w marcu, pomimo kolegi nowicjusza Romeo DobbsGorący start mógł zepchnąć go poza Watsona na rozpoczęcie sezonu.

Packers nadal mają trzech graczy w PUP: Bakhtiari, Kicker Mason Crosby (kolano) bieganie do tyłu / kopnięcie do tyłu Wzgórze Keelen (kolano). Stracili też bezpieczeństwo Dalene Levitt Doznał poważnej kontuzji barku w piątkowym meczu otwarcia w San Francisco i uderzył w kickera Ramez Ahmed Niedziela po Gabe Brickic Uszkodził ścięgno podkolanowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *