W wieku 28 lat znaleziono ciało byłego kardynała OT Coreya Cunninghama


Były kolega z drużyny Justin Pugh: „Świat stracił wspaniałą duszę”

On gra

Corey Cunningham, ofensywny liniowy powołany przez Cardinals w 2018 roku, został znaleziony martwy w swoim domu w Clifton w stanie New Jersey. Miał 28 lat.

Przyczyna śmierci nie została od razu znana.

The Cardinals wybrali Cunninghama w siódmej rundzie w Cincinnati z 254. wyboremy Kompleksowa selekcja. Zastąpił kontuzjowanego DJ-a Humphriesa na lewym skrzydle w 11. tygodniu swojego debiutanckiego sezonu i rozegrał tam sześć meczów, zanim w 16. tygodniu doznał kontuzji stopy i został przeniesiony do kontuzjowanego rezerwowego.

Cardinals sprzedali go Patriots w 2019 roku za przyszły wybór w szóstej rundzie. Część ostatnich trzech sezonów spędził w drużynie Giants, która w piątek potwierdziła jego śmierć.

„Jesteśmy zasmuceni wiadomością o śmierci Coreya Cunninghama” – napisali Giants w oświadczeniu. „Był istotną częścią atmosfery i koleżeństwa w szatni. Nasze myśli są z rodziną, przyjaciółmi i kolegami z drużyny Coreya.

The Giants wypuścili Cunninghama w sierpniu zeszłego roku.

„Świat stracił wielką duszę” – powiedział długoletni ofensywny liniowy Justin Pugh, kolega Cunninghama zarówno z Cardinals, jak i Giants.

„Zapraszaliśmy go co tydzień na kolację OL, mimo że nie był w zespole, co nigdy się nie zdarza… nigdy” – napisał Pugh w artykule Przez wszystkich chłopaków, niezależnie od tego, czy go znaliście, czy nie. Opowiadał historie i śmialibyśmy się całą noc.

„Dzisiaj jest smutny dzień, ale będę pamiętał dobre czasy i śmiech. Każdy, kto znał Coreya Cunninghama, był lepszy. Świat stracił wspaniałą duszę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *