We wrześniu premiera Marvel’s Spider-Man 2 PS5 i planowana jest potężna kampania reklamowa

Zdjęcie: Push Square

aktualizować: Wygląda na to, że dział prawny dotknął aktora Tony’ego Todda po tym, jak ujawnił datę premiery Marvel’s Spider-Man 2 i plany marketingowe. pisać dalej ŚwiergotPowiedział, że „nie będzie więcej insynuacji” i zamieścił swoje zdjęcie w basenie. „Moje usta są teraz pod wodą” – powiedział.


Oryginalny artykuł: Aktor głosowy Venoma, Tony Todd, najwyraźniej nie przejmował się umową o zachowaniu poufności, którą bez wątpienia podpisał. pisać dalej Świergot, gwiazda skutecznie potwierdziła, że ​​gra Marvel’s Spider-Man 2 ma ukazać się we wrześniu na PS5, a na poprzedni miesiąc zaplanowano ogromną kampanię reklamową. „Trzymaj się… i czekaj [your] oddychać — wykrzyknął. — To będzie konieczne!

Oczywiście nie są to szczególnie porywające informacje. Oryginalny Marvel’s Spider-Man odniósł ogromny sukces we wrześniu, a deweloper Insomniac już potwierdził, że tytuł jest na dobrej drodze do wydania w 2023 r. Todd prawdopodobnie ma kłopoty z powodu tego tweeta, ale nie ujawnia niczego, co moglibyśmy zrobić. już wydedukować.

Oczywiście to, że data premiery na wrzesień jest wewnętrznie zaplanowana, nie oznacza, że ​​gra do niej dotrze — istnieje wiele rzeczy, które wciąż można zmienić. Ale wydaje się, że Sony ma na myśli miesiąc i szanujemy Todda za upublicznienie tych informacji, podczas gdy musiał podpisać kontrakty, w których mu tego nie wolno!

READ  Mężczyzna użył kontrolera PS5 do wstrzyknięcia spermy do robota, który stworzył dzieci

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że odnowiony model sprzętowy Sony PS5, z rzekomym odłączanym napędem dysków, również ma się ukazać we wrześniu. Oznacza to, że firma może planować całkiem spory miesiąc na swoją najnowszą konsolę, ponieważ Spider-Man bez wątpienia będzie poważnie napędzał sprzedaż w te wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *