Według doniesień największy ciężar odejścia księcia Harry’ego i Meghan Markle spoczywa na Kate Middleton

Jest jedna rzecz, którą książę Harry wyjaśnił, kiedy porzucił swoją wysoką rolę w tym filmie rodzina królewska: Zrobił to, aby chronić swoją żonę, Meghan Markle. Nie jest tajemnicą, że Plik Kobiety ponoszą ciężar światła reflektorów W rodzinie królewskiej, teraz wydaje się, że Kate Middleton Teraz dźwiga wiele ciężarów.

Przy wszystkich „zawirowaniach i zmianach” w pałacu w ciągu ostatnich kilku lat, królewska ekspertka Daniela Elser uważa, że ​​według niej to Kate Middleton „zapłaci cenę” za te wielkie przemiany. news.com.au Artykuł. Ponieważ monarchia jest osłabiona, oczekuje się, że matka trójki dzieci będzie z czasem podejmowała więcej publicznych zobowiązań. I tyle Król Karol III nienawidzę tego Przyciąga większą uwagęKate jest gwiazdą w pałacu – od jej kreacji po te nagrane na wideo chwile z dziećmi – to jest to, czym zachwycają się fani rodziny królewskiej.

Więcej od SheKnows

Ponieważ królowa Elżbieta, Meghan i Harry oraz królewski patronat księcia Andrzeja są teraz podzieleni na mniejszą listę, księżna Walii będzie musiała zrobić więcej niż jej sprawiedliwy udział w nadchodzących latach. Elser zauważył, że starsi członkowie rodziny królewskiej będą „rozciągać się szczuplej niż kiedykolwiek” z powodu Liczba nepotyzmu nie zmniejszyła się, ale liczba członków rodziny, którymi dysponuje. „Oczekuje się, że ta starzejąca się i pracująca rodzina królewska będzie miała takie samo obciążenie pracą – wszystkie uściski dłoni i sadzenie pamiątkowych drzew – jak zawsze” – napisała. „W końcu Brytyjczycy oczekują 157 milionów dolarów, które wydają rocznie w ramach Suwerennego Grantu”.

Oznacza to, że pałac prawdopodobnie zwróci się do swojej supergwiazdy, aby wykonała „ciężkie podnoszenie” „wspierania królewskiej marki”, podczas gdy rodzina jest w pobliżu. ciągłe zamieszanie. Charles może nie chcieć się do tego przyznać, ale Kate jest „największym atutem” pałacu i być może będzie musiał pozwolić jej dzielić światło reflektorów, jeśli chce, aby monarchia nadal była potężna.

READ  Met Gala zakazała 3 potraw ze swojego menu – oto dlaczego Anna Wintour ich nie lubi:

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Zanim przejdziesz, kliknij tutaj Zobacz rzeczy, których nie wiedziałeś o Kate Middleton, zanim poznała księcia Williama.

Kate Middleton

Kate Middleton

Uruchom galerię: 36 razy Kate Middleton udowodniła, że ​​jest królową odważnych, monochromatycznych stylizacji

Najlepsze z SheKnows

Zapisz się do Biuletyn SheKnows.
Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej Facebooki ŚwiergotI Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *