Według raportu Chris Jones, Chiefs zawarł rekordowy pięcioletni kontrakt o wartości około 160 milionów dolarów z gwarancją 95 milionów dolarów

Chris Jones nigdzie się nie wybiera. Wybitny obrońca Kansas City Chiefs zgodził się na warunki pięcioletniego kontraktu o wartości około 160 milionów dolarów, w tym 95 milionów dolarów w pełni gwarantowanych, Według NFL Media. Agencja Jonesa Napisane w dniu X Dzięki tej umowie Jones jest najlepiej opłacanym obrońcą NFL data.

Jones powiedział podczas spotkania prezydentów moc Uroczysta parada potwierdzająca, że ​​pozostanie w Kansas City, jego jedynym domu w NFL od czasu wejścia do ligi w 2016 roku. Jego słowa wydają się teraz prorocze po tym, jak zgodził się na umowę, która zapewni mu kontrakt do końca sezonu 2028.

Trudno zaprzeczyć, że Jones stał się najlepiej opłacanym obrońcą w historii ligi. Obecnie rywalizuje z przyszłym członkiem Hall of Famer Aaronem Donaldem w kategorii najlepszego defensywnego liniowego w NFL.

Jones był zawodnikiem All-Pro w każdym z ostatnich pięciu lat, a w każdym z ostatnich dwóch sezonów był zaliczany do kategorii All-Pro. Jego najlepszy wynik w karierze to 15,5 worków w 2022 r. i 10,5 worków w 16 meczach w 2023 r. Jones ma statystyki w karierze na poziomie 75,5 worków, 12 wymuszonych fumble, trzy odzyskane fify i dwa przechwyty.

Strzał w głowę gracza

Pozostanie Jonesa w mieście znacznie zwiększa szanse, że Chiefs zostaną pierwszą drużyną w historii NFL, która wygra trzy Super Bowl z rzędu. Jones dołączył także do rosnącej listy znanych graczy, którzy zgodzili się na wieloletnie kontrakty na kilka dni przed rozpoczęciem darmowej agencji, na której znajdują się także inny defensywny liniowy Justin Madubuike, skrzydłowy Buccaneers Mike Evans i Dalton Schultz z Teksasu.

The Chiefs niedawno zastosowali tag franczyzowy w stosunku do obrońcy L'Jariusa Sneeda, który ma nadzieję na przedłużenie kontraktu z Chiefs, dzięki czemu pozostanie w Kansas City przez następne trzy do czterech lat. Szefowie są otwarci na sfinalizowanie transakcji, jeśli porozumienie nie zostanie osiągnięte przed draftem, Według sportowca.

READ  Według doniesień stan Ohio zatrudnił Billa O'Briena jako koordynatora ofensywy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *