WhatsApp publikuje reakcje emoji, większe pliki i ogromne grupy

Kiedy Opinia została ogłoszona po raz pierwszyMeta powiedział, że na początek będzie można użyć tylko kilku wybranych, ale w przyszłości zostanie dodana obsługa „wszystkich emotikonów i odcieni skóry”.

Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Meta, wyraził tutaj wiele emocji.

Informacje zwrotne to przydatna funkcja, dlatego inne aplikacje, takie jak Slack i Telegram, istnieją już od jakiegoś czasu – jeśli kiedykolwiek chciałeś pokazać, że wiadomość cię rozśmieszyła bez blokowania czatu grupowego, teraz masz sposób to zrobić. Wkrótce będzie to bardzo ważne, ponieważ WhatsApp rozszerza również domyślny maksymalny rozmiar czatów grupowych, z 256 do 512 (chociaż istnieją obejścia, które można zhakować, aby ominąć poprzedni limit).

Wpis na blogu WhatsApp Oznacza to, że większe grupy są wdrażane „powoli”, podczas gdy reakcje emoji i zwiększone limity rozmiaru plików są teraz dostępne w obecnej wersji aplikacji. Rzecznik Meta Visby Bhaupti krawędź Firma spodziewa się opublikować opinię do wszystkich w ciągu „około tygodnia”, ale dodała, że ​​niektórzy użytkownicy już mają tę funkcję.

Aktualizacja 5 maja, 19:13 ET: Dodano informacje o tym, ile czasu zajmie pojawienie się reakcji emoji.

READ  Zaoszczędź 80 USD na przełączniku OLED w ten weekend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *