Wiadomości zza kulis o stanie zdrowia Sarayi przed podpisaniem umowy AEW

Saraya (Strona Faca) zaszokowała świat wrestlingu w tym tygodniu Pojawienie się w „AEW Dynamite: Grand Slam” Sprawił, że niespodziewanie pojawił się w firmie, uderzając w pierścień i patrząc na Bretta Bakera. Jednak od tego momentu pojawiły się pytania dotyczące zdrowia Sarayi i tego, czy otrzymała zezwolenie lekarskie na ponowne uczestnictwo w zawodach po kontuzji szyi, która zmusiła ją do przejścia na emeryturę.

w ostatnim Biuletyn zapaśniczyJednak doniesiono, że od niedawna były mistrz WWE Divas nie może się zmagać. Nie brała udziału w ringu od czasu wydarzenia na żywo w grudniu 2017 roku, gdzie doznała kontuzji kończącej karierę w sześcioosobowym meczu tag teamowym, i chociaż później pojawiła się w różnych rolach dla WWE, firma miała zasadę, że nikomu nie wolno było dotykać.

Zauważono, że podczas swojego debiutu AEW nie była sprawna fizycznie, ale może to być po prostu spowodowane tym, że firma chce odłożyć to na kolejną dużą reakcję w przyszłości. Dodane przez AEW do oficjalnej strony składu Na jej stronie internetoweji ma rekord wygranych/przegranych, co może wskazywać, że są plany, aby w pewnym momencie wejść na ring.

Kontrakt Sarayi z WWE wygasł Wcześniej w tym roku w czerwcu i przez cały 2022 Denerwujesz świat zapaśniczy Z myślą, że mogłaby ponownie założyć buty, a Natalia dorzuciła oliwy do ognia, kiedy odpowiedziała na jeden z postów Sarayi na Instagramie, Twierdzi, że nie może się doczekać, kiedy znów ją zwalczy. Jednak na razie nie wiadomo, czy jest to możliwe, a ani Tony Khan, ani sami Saraya nie skomentowali jeszcze tej sprawy.

READ  „Kawaler” Clayton — odcinek 6 — streszczenie, zamieszanie w mowie, myśli Chaneya i przemówienie końcowe — Reality Steve

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *