Wideo: Oto bliższe spojrzenie na ocenzurowany tryb „Nave Angel” w Bayonetcie 3

Obraz: Gry Platynowe

Być może pamiętasz, Bagneta 3 Dostępny jest również „Tryb Naiwnego Anioła”, który pozwala graczom przełączać się między mniej lub bardziej odkrywczymi strojami postaci. Jeśli grasz w określony sposób i jesteś ciekawy, jak wygląda druga wersja, masz szczęście.

GraWyjaśnij „Nave Angel Mode” przygotował film pokazujący kilka chwil od trzeciego wpisu, aby zobaczyć, jak bardzo ołowiana Wiedźma Umbra faktycznie cenzuruje. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to niewiele, ale są sceny, w których jest jasne, że jest ukryta.

Platynowe gry na Twitterze – „Spokojnie, wiedźma znów jest gorętsza niż kiedykolwiek. Dodaliśmy rewolucyjny tryb „Nave Angel Mode” do Bayonetty 3, aby wiele osób mogło się nim w pełni cieszyć. Po włączeniu możesz grać w swoim salonie. Nigdy uważaj na to, co jest na ekranie… myślimy”

Po ujawnieniu trybu Naive Angel pojawiły się spekulacje i pewne teorie, że Nintendo prosiło o mniejszą skórkę, ale najwyraźniej nie.

Twórca Bayonetty, Hideki Kamiya, wcześniej zauważył, że Nintendo nigdy nie prosiło o coś takiego i zaangażowało się dopiero, gdy Bayonetta została poczęta. Legenda Zeldy Strój z motywem Link naprawdę powinien być trochę Dalej Odkrywczy.

READ  Birkenstock onieśmiela ostrożnym podejściem, nawet gdy jej sandały są w modzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *