Więcej migrantów zostało porzuconych przed domem wiceprezydenta podczas mroźnej pogody w Wigilię Bożego NarodzeniaCNN

Mnóstwo migrantów zostało wyrzuconych przed dom wiceprezydenta Kamali Harris w Waszyngtonie w Wigilię Bożego Narodzenia przy 18-stopniowej pogodzie w późną sobotę.

Jak poinformował urzędnik administracji, początkowo do miejscowych schronów trafiły dwa autobusy. W sobotę wieczorem pod rezydencję wiceprezydenta przyjechały kolejne autobusy. Ekipa CNN widziała porzucanych migrantów, a niektórzy migranci nosili tylko T-shirty podczas mrozów. Dostali koce i wsadzili do innego autobusu do miejscowego kościoła.

Tatiana Laborde, dyrektor wykonawcza SAMU First Response, powiedziała, że ​​jej zespół jest gotowy na sobotnią wizytę. Od kwietnia do Waszyngtonu przyjeżdżają cotygodniowe autobusy pełne imigrantów.

„Społeczność DC z zadowoleniem przyjmuje autobusy z Teksasu, ilekroć przyjeżdżają, począwszy od kwietnia” – powiedział. „Wigilia i mroźna pogoda nie różnią się od siebie. Zawsze witamy tu ludzi z otwartymi ramionami.

Nie jest jasne, kto jest odpowiedzialny za wysłanie migrantów do Navy Watch, chociaż CNN poinformowało na początku tego roku, że gubernator Teksasu Greg Abbott wysłał autobusy pełne migrantów na północ. W tym lokalizację poza domem Harrisa.

Abbott jest jednym z co najmniej trzech republikańskich gubernatorów, którzy w tym roku przewożą migrantów autobusem lub samolotem na północ w proteście przeciwko polityce imigracyjnej administracji Bidena. Wcześniej potwierdził we wrześniu, że jego rząd wysłał autobusy do rezydencji Harisa Wtedy.

To jest przełomowa historia i zostanie zaktualizowana.

READ  Jay-Z i Beyonce kupują najdroższy dom w historii Kalifornii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *