Wiedźmin 4 wszedł do przedprodukcji

Wiedźmin 4 (z braku oficjalnej nazwy) oficjalnie zakończył fazę badań i wszedł w fazę przedprodukcyjną.

podkreślone w Wpis na blogu CD Projekt RedStudio cofnęło się do pierwszego kwartału 2022 roku i ujawniło, że w tym czasie zakończyło badania nad nową grą Wiedźmin.

Dodając więcej szczegółów w filmie z aktualizacją dla deweloperów (poniżej), dyrektor generalny CD Projekt Red Piotr Nielubowicz dodał, że gra jest teraz w fazie przedprodukcyjnej.

„Jesteśmy bardzo chętni do ponownego rozważenia wszechświata, który w takim stopniu ukształtował naszą historię” – powiedział prezydent Adam Kissinsky w poście. „Niedawno zakończyliśmy fazę badań nad pierwszą grą nowej sagi o Wiedźminie, co oznacza, że ​​od teraz dodatkowe nakłady na rozwój zostaną uwzględnione w naszym bilansie”.

Niedawne wejście w fazę przedprodukcyjną oznacza, że ​​do nowej gry Wiedźmin są jeszcze lata, co wyjaśnia, dlaczego CD Projekt Red ujawnił ją tylko w jednym zwiastunie.

Coś tak małego, że wciąż generowało niezliczone teorie fanów, skupiające się jednak wokół medalu, co prowadziło do przekonania, że ​​Ciri z Wiedźmina 3: Dziki Gon będzie bohaterką nowej gry.

CD Projekt potwierdził później, że zdjęcie przedstawia rysia, ale to, czy Szkoła Wiedźmina była nowa, jest nadal przedmiotem dyskusji.

Niewiele wiemy o grze, poza tym, że CD Projekt Red nawiązał współpracę z Epic Games, aby zbudować ją na Unreal Engine 5, a jej reżyser nie obiecał kryzysu na zegarku.

Ryan Dinsdale jest niezależnym tłumaczem w IGN, który od czasu do czasu pamięta tweet @thelastdinsdale. Będzie mówił o Wiedźminie przez cały dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *