Wiejska noc z Issą Lopez i Barrym Jenkinsem – termin

HBO pracuje nad czwartą iteracją prawdziwy detektyw.

Termin rozumie, że sieć kablowa należąca do WarnerMedia opracowuje nowe podejście do dramatu kryminalnego – z niepewnym tytułem Prawdziwy detektyw: Nocny kraj – Od Issy Lopeza i Barry Jenkins.

my Pokazałem W lutym 2021 r. HBO rozmawiało z nowymi scenarzystami, aby przywrócić mroczny serial dramatyczny, a główny oficer ds. treści Casey Bloys powiedział Deadline, że ma nadzieję znaleźć nową drogę do historii. W zeszłym miesiącu, on Termin powiedział że coś jest wprawdziwy detektyw Obszar, w którym „czuł się dobrze”.

Program, stworzony i napisany przez Nicka Pizzolato, trwał przez trzy sezony w latach 2014-2019.

López napisze, wyprodukuje i wyreżyseruje pilota z szefem Jenkins, który produkuje poprzez swoją grupę Pastel wraz z Adele Romanski i Markiem Ceryakiem. Anonimowe treści, które zrodziły pierwsze trzy części, będą również produkowane z wykorzystaniem True Detective EP, więc Pizzolatto ma się znaleźć wśród wymienionych.

Lopez jest meksykańskim pisarzem filmowym i reżyserem Tygrysy się nie boją (Vuellevin)który zdobył wiele nagród w ciągu ostatnich kilku lat i zdobył uznanie takich osób jak Stephen King, Neil Gaiman i Guillermo del Toro.

Ten ostatni pracuje również z Lopezem w nawiedzonym westernie o legendach o wilkołakach. Pracuje również z Noah Hawley przy Searchlight’s księga dusz I z bieganiem Blumhouse Pani łzy.

Jenkins zdobył Oscara za najlepszy film za światło księżycaZ dziesięcioczęściowej serii Amazon Kolejka podziemna. W kwietniu ubiegłego roku Pastel, grupa filmowa, którą założył wraz z Adele Romanski i Markiem Ceryakiem, zawarł umowę telewizyjną typu „first-sight” z HBO, HBO Max i A24.

Deadline zdaje sobie sprawę, że inni również próbowali złamać tę historię. Lucia Buenzo, współproducentka argentyńskiego dramatu chromoA trans Twórca Sam Levinson był jednym z tych, którzy opracowali nowe podejście do serialu.

Trzeci sezon prawdziwy detektyw Został wyemitowany w HBO w 2019 roku i zagrali Mahershala Ali i Stephen Dorff w Ozarks. Była to kontynuacja serii Colin Farrell, Taylor Kitsch, Rachel McAdams i Vince Vaughn, z którymi zmierzyli się w 2015 i pierwszym sezonie, w którym wystąpili Matthew McConaughey i Woody Harrelson.

READ  Jak strajk w Hollywood może wpłynąć na twoje ulubione programy telewizyjne

Pizzolato powiedział wcześniej, że ma pomysł na czwarty sezon, ale to nie posunęło się do przodu i nadal współpracował z McConaugheyem w Zbawiciel, przedsięwzięcie FX z ogólną umową z FX Productions i 20th Television. Ta seria nie jest uchwycona.

HBO odmówił komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *