Will Smith i Chris Rock rozstrzygnęli spór po rozdaniu Oscarów w 2022 r.

Will Smith i Chris Rock dokonali napraw po tym niesławnym klapsie, strona Six może tylko ujawnić.

Shawn „Diddy” Combs potwierdził podczas niedzielnego wieczoru rozdania Oscarów w Vanity Fair, że duet został przestarzały po zespole rockowym. Żart o łysej głowie Jadie Pinkett Smith Podczas ceremonii wręczenia nagród.

To nie problem. To koniec. Mogę za to ręczyć ”, Didi, lat 52, opowiedziała nam o wołowinie, nie wdając się w szczegóły dotyczące tego, jak pogodzili się Smith, 53 lata i Rock, 57 lat.

„To wszystko miłość” – dodał. „Oni są braćmi.”

Na kilka godzin przed Olive Branch źródło powiedziało Page Six, że duet składał się wyłącznie z: przygotowani do rozwiązania ich problemów Po Oskarach – podczas których gwiazda „Króla Ryszarda” Przepraszam wszystkich oprócz Rocka Wraz z przyjęciem nagrody dla najlepszego aktora.

„Chcę przeprosić Akademię. Chcę przeprosić wszystkich moich kolegów nominowanych. To piękny moment i nie płaczę za zdobyciem nagrody” – powiedział Smith. „Nie chodzi o zdobycie nagrody dla mnie ; Chodzi o to, by móc rzucić światło na wszystkich ludzi”.

Will Smith uderza Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów w 2022 roku.
Diddy potwierdził Page Six wyłącznie, że walka Willa Smitha i Chrisa Rocka zakończyła się po rozdaniu Oscarów.
Los Angeles Times przez Getty Images
Diddy na scenie podczas rozdania Oskarów w 2022 roku.
– To nie problem. To koniec. Mogę to potwierdzić – powiedziała Didi Page Six.
ABC przez Getty Images

Po dzikim pokazie nagród Smith wziął udział w Vanity Fair Bash ze swoją rodziną i tańczyłam całą nocWyraźnie nie przejmuje się dramatem, który rozegrał się kilka godzin wcześniej. Były gwiazdor „Fresh Prince of Bel-Air” tańczył i śpiewał ze swoimi hitami z lat 90. „Summertime”, „Miami” i „Gettin’ Jiggy Wit It”.

Pinkett Smith, 50-letni gospodarz Red Table Talk, był obok Smitha, poruszając się i huśtając ze swoimi dziećmi, 23-letnim Jadenem i 21-letnią Willow.

Will Smith i Jada Pinkett Smith na czerwonym dywanie podczas rozdania Oscarów w 2022 roku.
Para była później widziana tańcząc całą noc w Vanity Fair Bash.
AFP przez Getty Images

DJ D-Nice krzyknął do mikrofonu: „Gratulacje dla Willa Smitha!” Pochwalił gwiazdę filmową jako swojego bliskiego przyjaciela.

READ  W DC Studios trwają prace nad filmem aktorskim Teen Titans

W międzyczasie wielu uczestników wydarzenia na żywo powiedziało nam, że początkowo myśleli, że ten policzek to wyczyn — i zdali sobie sprawę, że był prawdziwy, kiedy Smith krzyknął do komika: „Trzymaj imię mojej żony z ust!”

Pinkett Smith otworzył Jej walka z wypadaniem włosówJest to stan charakteryzujący się szybkim wypadaniem włosów. Ona ogoliła głowę zeszłego lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *