William H. Macy został pozwany o 600 000 dolarów przez sąsiada, który twierdzi, że aktor nakazał swojemu architektowi krajobrazu ścięcie jego drzewa.

Adam S Levy dla Dailymail.com

05:53 7 kwietnia 2023 Zaktualizowano o 07:55 7 kwietnia 2023William H. Macy został pozwany o 600 000 dolarów przez sąsiada Pierce’a Browna, który powiedział, że aktor „świadomie i świadomie” nakazał architektom krajobrazu wycięcie drzew na jego posiadłości.

Nominowany do Oscara aktor Fargo, lat 73, spowodował rozległe szkody w swojej własności podczas usuwania drzew w grudniu 2021 r., powiedział zespół prawny Browna w zeszłym tygodniu w dokumentach złożonych w sądzie okręgowym hrabstwa Los Angeles. ludzie wspomniany.

W dokumentach sądowych prawnicy Browna stwierdzili: „Pracownicy Macy’s… zniszczyli, usunęli lub w inny sposób poważnie uszkodzili wiele dojrzałych, kilkudziesięcioletnich sosen i innej roślinności na posiadłości Brown”.

Zespół prawny Browna powiedział, że „sosny i inna roślinność” usunięte na polecenie Macy’s „znajdowały się dobrze w obrębie linii Brown Property”.

Adwokaci Browna powiedzieli, że pracownicy gwiazdy The Cooler „uszkodzili bramę łączącą dwie nieruchomości” podczas wchodzenia na posiadłość Browna.

Najnowszy: William H. Macy został pozwany o 600 000 dolarów przez sąsiada Pierce’a Browna, który powiedział, że aktor „świadomie i świadomie” nakazał architektom krajobrazu wycięcie drzew na jego posiadłości. Na zdjęciu w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku

Adwokaci Browna powiedzieli, że robotnicy, działając na polecenie The Shameless Star, spowodowali „uszkodzenia i destabilizację samych wzgórz” sąsiednich nieruchomości.

Brown powiedział sądowi, że był na wakacjach w czasie, gdy ekipa Macy’s pracowała, i że przedstawiciel Boogie Nights „przyszedł do drzwi Browna, aby omówić stan Brown’s Hill” w następnym miesiącu.

Prawnicy Browna powiedzieli, że Macy „przyznał się, że jego pracownicy weszli na teren Browna bez uzyskania na to pozwolenia oraz zniszczyli, usunęli i uszkodzili drzewa i rośliny Browna”.

Brown twierdzi, że żąda 600 000 dolarów za „utratę wartości nieruchomości, utratę możliwości korzystania z jej własności, utratę prywatności, zwiększony hałas, a także stres emocjonalny, irytację, irytację i dyskomfort”.

Messi jest ojcem swoich dwóch córek, 22-letniej Sofii i 21-letniej Georgii, z żoną Felicity Hoffman (60 lat).

Pozostał lojalnie obecny u boku swojej żony podczas jej kłopotów prawnych związanych ze skandalem związanym z przyjęciem na studia w 2019 roku (który dotyczył także aktorki Lori Loughlin i jej męża Mossimo Giannulli).

READ  Gra Squid: Emmy wygrała Lee Jung-jae i reżyser Hwang Dong-hyuk

Hoffman przyznał się do winy w sprawie i został skazany na 14 dni więzienia, grzywnę w wysokości 30 000 dolarów i rok nadzorowanego zwolnienia.

Sąsiad Macy’s (który został sfilmowany w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku wraz z aktorem Samem Waterstonem) powiedział, że aktor nakazał architektom krajobrazu ścinanie drzew na jego posiadłości bez jego zgody.

Macy pozostała lojalna obok swojej żony Felicity Huffman podczas jej kłopotów prawnych związanych ze skandalem związanym z rekrutacją na studia w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *