Wisconsin po Paulu Crest: Czy każdy kandydat może pokonać Jima Leonarda? Jak dobrze działa Badger?

Rządy Paula Crista w Wisconsin nagle się skończyły. Chryst został wyrzucony w niedzielędzień po 34-10 Utrata Illinois A były trener Brett Bilima został obalony borsuk do 2-3. Koordynator obrony Jim Leonard przejmie funkcję tymczasowego trenera.

„Po szczerej i szczerej rozmowie z trenerem Cristem na temat tego, co leży w długofalowym interesie naszego programu piłkarskiego, doszedłem do wniosku, że nadszedł czas na zmianę przywództwa” – powiedział w oświadczeniu dyrektor sportowy Chris McIntosh. „Paul jest uczciwym człowiekiem, który kocha swoich graczy. Mam wielki szacunek i podziw dla Paula, jego spuścizny i jego rodziny na Uniwersytecie Wisconsin.

„Mam również zaufanie do Jima Leonarda, który poprowadzi program przez pozostałą część sezonu. Nadal jest dużo sezonu do gry i wiem, że Jim wykona świetną robotę, gdy program będzie pod jego kierownictwem. „

Christian poszedł 67-26 jako główny trener Wisconsin, w tym 9-4 w zeszłym sezonie. Wygrał trzy turnieje Big Ten West, dotarł do trzech turniejów New Year’s Six Bow i wygrał dwa z nich. Borsuki od jakiegoś czasu nie są na swoim poziomie. W ciągu ostatnich trzech sezonów mają 15-10 lat i już w tym roku przegrali dwa mecze u siebie na Camp Randall, wraz z Przegrana 52-21 w Ohio.

67 zwycięstw Crest w Wisconsin to trzecie najwięcej w historii programu. Belima jest na drugim miejscu z wynikiem 68.

READ  Bliźniacy umieszczają Byrona Paxtona na liście kontuzjowanych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *