Właściciel NBA Fines Warriors Joe Lacob 500 000 $

NBA została ukarana grzywną wojownicyJoe Lacob Według źródeł 500 000 dolarów za złamanie polityki ligi dotyczącej publicznej dyskusji na temat negocjacji zbiorowych, które obecnie toczą się między ligą a stowarzyszeniem graczy. Adrian Wojnarowski z ESPN.

Lacobe opisał w zeszłym tygodniu system podatkowy NBA jako „wyjątkowo niesprawiedliwy” w punkt do przodu Podcast prowadzony przez Andre Iguodala A Evan Turnerza Wojnarowski.

Najtrudniejszą rzeczą ze wszystkich jest niestety radzenie sobie z tym podatkiem od luksusu. W tym tygodniu wracam do Nowego Jorku na spotkania biznesowe. Jestem członkiem komisji. I wiecie, oczywiście, liga chce, aby każdy miał szansę, a teraz jest pewien element, który wierzy, że „wygrywamy książeczkę czekową…” Wygraliśmy, ponieważ mamy najwięcej pensji w naszym składzie.

Prawda jest taka, że ​​mamy tylko 40 milionów dolarów więcej niż podatek od luksusu. To nie jest mała liczba, ale nie jest to ogromna liczba. Przekroczyliśmy sumę 200 milionów dolarów, ponieważ większość z nich to niesamowicie represyjny podatek od luksusu. To, co uważam za niesprawiedliwe i powiem w tym podcaście, mam nadzieję, że wróci do tych, którzy tego słuchają. To oczywiście pomaga mi to powiedzieć, ale uważam, że jest to bardzo niesprawiedliwy system, ponieważ nasz zespół jest zbudowany na… wszystkich ośmiu najlepszych graczy zostało wybranych przez ten zespół. „

Lacobe miał na myśli „wyrafinowany”. Luksusowe kary podatkowe Przyznawany zespołom takim jak Warriors, które były podatnikami w trzech z poprzednich czterech sezonów. W zeszłym sezonie Golden State pobił rekord $170331194 Płać podatki od luksusu – prawie łam te pierwsze na poziomie ligowym Rekordowe łączne płatności podatku od luksusu, które w sezonie 2002/03 wyniosły 173,3 miliona dolarów. Siedem płacących podatki zespołów z 21/22 pobiło ten rekord z oszałamiającą sumą 481.021.386 $..

READ  Kyle Larson jest sfrustrowany po pierwszych trzech dniach treningów przed Indy 500

Według Bobby’ego Marksa z ESPN, The Warriors ma mieć 181,3 miliona dolarów podatku od luksusu w 22/23. Tweety Ten rachunek może wzrosnąć do ponad 200 milionów dolarów 23/24, jeśli zespół się zgłosi Andrzeja Wigginsa A Jordan Paul Akcesoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *