Square Enix z premierą Final Fantasy NFT

Square Enix nawiązało współpracę z Enjin w zakresie ekosystemu NFT, aby wydać Final Fantasy NFT.

Cyfrowa talia kart z okazji 25. rocznicy Final Fantasy 7 zostanie wydana w sieci Efinity poprzez serię i będzie dostępna dla tych, którzy kupią przedmioty z fizycznej talii, która ma zostać wydana w 2023 roku.

Figurka jest już dostępna w przedsprzedaży; Edycja Deluxe będzie zawierała kod umożliwiający wykorzystanie wersji NFT posągu.

Pierwsze spojrzenie na zwiastun Final Fantasy 7 Rebirth.

Zamówienia przedpremierowe na fizyczne karty kolekcjonerskie rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Enjin twierdzi, że jest to „miejsce docelowe dla przyjaznego dla środowiska blockchaina”. [users]„Zapewnia przyjazne dla środowiska rozwiązania do tworzenia zdecentralizowanych produktów do gier”, a toZaangażowany w NFT neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla(do 2030 r.).

Wydaje się to trochę ironiczne, gdy motywy środowiskowe w Final Fantasy 7 obejmują gigantyczną korporację wysysającą życie z planety – gdzie jest lawina, kiedy jej potrzebujesz?

„To partnerstwo wyznacza kolejny etap dla zasobów cyfrowych i rozrywki, a Square Enix, renomowany deweloper z innowacyjną własnością intelektualną, toruje drogę dla branży” – powiedział Witek Radomski, szef Enjin.

„Dzięki Efinity fani mogą doświadczyć interaktywnych NFT, nawet nie zdając sobie sprawy, że są na blockchainie. Enjin może stworzyć kolejny etap rozwoju rozrywki blockchain, włączając ciekawość i kreatywność.”

Zbieranie NFT następuje Przemówienie prezesa Square Enix Yusuke Matsudy na początku roku Wyraził nadzieję, że technologie NFT i blockchain staną się „głównym trendem” w grach.

on jest Ponowił swoje zainteresowanie technologią w kwietniuchociaż odebrany w zeszłym miesiącu Było „za wcześnie” na tworzenie gier Blockchain Dragon Quest i Final Fantasy.

Square Enix zorganizowało w zeszłym miesiącu transmisję na żywo z okazji 25. rocznicy, ogłaszając Final Fantasy 7 Remake wydany na Steamiezajawka w Rebirth aka Remake część drugaoraz remaster tytułu Crisis Core na PSP.

READ  Domyślne ustawienia techniczne, które należy natychmiast wyłączyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *