Wniosek: Raquel strzelił dwa gole, a Penguins wygrali tysięczny mecz Letang

przed meczem

W tym wszystkim chodzi o Krisa Letanga. Pingwiny oddają hołd swoim najlepszym obrońcom wszechczasów, nosząc przedmeczowe Rolexy, a wszyscy gracze noszą numer 58 na rozgrzewkę, aby uczcić swój tysięczny mecz.

Jest wzruszający hołd wideo Letang’s Family on Ice, w którym przedstawia się mu jego zwykły srebrny kij, a także parę małych srebrnych patyczków dla jego rodziny. Alex Letang odczytuje początkowe składy i dołącza do kochanego starego taty podczas hymnu narodowego. Czuję pewne podobieństwa.

L’il Letang wyciągający srebrną batutę do hymnu to jedno z największych zakrętów w najnowszej historii NHL.Jest też mecz, a oto skład. Penguins toczą się z tą samą starą ekipą, a Casey Desmith jest w siatce jeden po drugim.

Pierwszy okres

To trochę powolny początek dla Pingwinów, DeSmith jest wczesną bestią z tym ogromnym przystankiem na Morgan Frost.

Dzięki temu mecz jest bezbramkowy na tyle długo, by Ricard Raquel mógł zrobić trochę magii. Jak na ironię, jak na drużynę Penguin, która miała tak okropne wykończenie, kto wiedział, że Rakell musiał strzelić tylko z wysokości około pięciu stóp, uderzyć w tylną szybę i posłać ją w plecy dowolnego bramkarza jabroni, którego Flyers używają obecnie? 1-0 dobre chłopaki.

Travis Sanheim wykonuje ukośny rzut karny i uderza w Pittsburgh Power Play. Evgeni Malkin zamienia fałszywe uderzenie w prawdziwe podanie, które Raquel może skierować do siatki ze swojej pozycji obronnej. 2-0 długopisów.

Travis Konicney strzelił i myśli, że strzelił gola, ale aby mieć pewność, trzeba obejrzeć wideo. Kolejna szalona interwencja DeSmitha, krążek jest w rękawicy i tuż przy linii bramkowej, ale wizualnie nie przechodzi obok niej. Pittsburgh pozostaje na czele.

To koniec pierwszego, kiedy Pens pojawia się w znajomym miejscu dla Letanga – który wygrał więcej meczów w swoich pierwszych 1000 meczach niż jakikolwiek aktywny gracz w jednej drużynie.

Drugi okres

Pittsburgh dostaje kolejną grę w przewadze, ale zostaje zdziesiątkowany już po 13 sekundach, kiedy Malkin uderza z woleja przed siatką. Kary mijają, a Malkin wychodzi z pola karnego, a następnie wykonuje kolejną karę w strefie ataku, ku jego rozczarowaniu.

Pittsburgh zabija go, a następnie Crosby uwalnia Briana Rasta z bekhendu. Przejdź do bekhendu, a rdza uderzy w siatkę. długopisy 3-0.

Malkin wrócił na pole karne swoim trzecim rzutem karnym mniejszym w polu ataku w tym okresie. Został nawet podniesiony dość szybko przez połączenie zakłócające Noaha Keatsa. Mijają rzuty karne, a Joel Farabi ustawia się na DeSmith, gdy Flyers wbijają piłkę do siatki. Połączenie jest natychmiast usuwane i nie ma celu, aby przeszkadzać.

DeSmith zrobił kolejny duży późny postój i doprowadził Pittsburgha do wejścia z trzema bramkami. Putty to 20-25 dołków w grze.

Trzeci okres

Udręka Malkina trwa nadal, gdy zostaje uderzony wysokim kijem, ale nie jest widziany ani wywoływany, więc mówi o tym sędziom, nawet po powrocie na ławkę. Sędziowie go nie doceniają i proszą o kolejną karę za niesportowe zachowanie. Malkin nie powstrzymuje się i za swoje szczekanie zasłużył sobie na przewinienie w grze.

Pittsburgh wyświadcza swojemu człowiekowi przysługę i ponownie zabija karę.

Krótko po tym fumble podanie PO Josepha nie powiodło się, a Tony DeAngelo wyśrodkował je na Nicu Deslauriersie, który uderzył z woleja do bramki z prawej strony ataku. Mecz 3:1 14:3 do końca.

Sędziowie zauważają cięcie Konecny’ego, ale Ryan Poehling strzela w szybę przed gwizdkiem, więc obaj gracze idą, aby zrobić 4 na 4. Te biegi mijają, ale potem Crosby zdobywa bramkę, a przed końcem 7:10.

Pens zabija go, chociaż Konecny ​​zostaje trafiony słupem i DeSmith musi wykonać kolejną interwencję.

Filadelfia wyciąga bramkarza na mniej niż trzy minuty przed końcem i to się opłaca. Morgan Frost skupia się na Kocency, którego szybki strzał podkrada się. 3-2 na 2:29 do końca.

Flyers wyśrodkowują i ponownie ściągają bramkarza, ale tym razem to nie działa. Ryan Poehling przerywa grę i używa swoich kół, aby zjechać po lodzie i strzelić gola do otwartej siatki. 2-4 długopisy.

Ol’ Torts nie powiedziałby śmierci i natychmiast licytował o swój czas, mimo że strzelił dwa gole i miał tylko 72 sekundy do końca. Odciągają bramkarza, ale niewiele z tego wynika. Długopisy wygrywają.

jakieś pomysły

  • Ten mecz zapisał się w pamięci Letanga, ale z pewnością to nie Malkin wykonał pięć rzutów karnych i 18 PIMów. Pens mogą to wytrzymać przeciwko żałosnej drużynie Flyers, ale będą potrzebować go, żeby się otrząsnął i doszedł do siebie we wtorek.
  • To niska poprzeczka do rozpoczęcia, ponieważ kiedy wyróżniał się w jakikolwiek sposób, było to zauważalne tylko z tego powodu, ale uwielbiał grę Granlunda. W pierwszej połowie wpadł do siatki z wystarczającą siłą, by po gwizdku wciągnąć Flyers do akcji. Miałem świetną jazdę 4 na 4 w drugiej, która miała dobry strzał na bramkę. Zagraj w ładne nurkowanie na Poehling empry netter. Nie ma o czym pisać dokładnie, ale wystarczająco dobre na jedną noc.
  • Wspaniałą rzeczą w długopisach jest to, że zawsze widać kamień milowy. Gra Letang 1000 dzisiaj. Dzisiejsze asysty Crosby’ego są teraz o trzy punkty za mniej niż 1500.
  • Według NHL PR, Crosby zwiększył również swoje wyniki w karierze przeciwko Filadelfii do 53G + 71A za 124 punkty (83 GP) i zremisował z Mario Lemieux (51G + 73A w 71 GP) pod względem największej liczby punktów przeciwko Flyers w historii NHL.
  • Podstępnie dobra gra dla DeSmitha, który na początku gry obronił kilka Sterlingów. Skończyło się na zapewnieniu Pittsburghowi poduszki, której potrzebowali na odcinku. Po zmniejszeniu DeSmitha późno przeciwko Detroit w swoim ostatnim występie, odpowiedział dziś solidnym występem.
  • Letang świętował swój tysięczny mecz z największą liczbą TOI sezonu w dwóch tercjach (20:40). Tylko 1:41 z tego też było czasem na grę w power, prawie zapomniałem lub stało się to normalne, że ta niebieska linia wciąż trzymała taśmę klejącą i grupę alternatywnych skoczków. Do końca meczu było 30:13, co było absurdem jak na grę, która nie wymagała dogrywki, ale po prostu jak zwykle przez najlepsze minuty w historii Penguin podczas wielkiego wieczoru.
  • Flyers jak zwykle są źli, ale zawsze jest dobry rok, aby zrobić dla nich sezonową akcję. Dzisiejsza wygrana daje Pittsburghowi doskonały rekord 3-0-0 w porównaniu z ich miejscowym rywalem.
  • Pittsburgh ma dobrą wiadomość na tablicy wyników poza miastem: Karolina pokonała Islanders, więc długopisy są tylko o jeden punkt za NYI z jednym meczem w rozdaniu. Zwycięstwo przeniosło również Pens o jeden punkt w górę nad uśpionymi Florida Panthers o ostatnie miejsce z dziką kartą, przy czym obie drużyny pozostały w pięciu meczach.

Wielka wygrana Pens, aby pomóc im w walce o play-off, ale w tym tygodniu gry stają się większe, a wielkie wyzwanie w New Jersey we wtorek wieczorem.

Czytaj więcej

READ  Ranking Fantasy Football Tydzień 13: Podkłady, Startery, Siedzenia | Keren Williams, Deontay Johnson i inni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *