Wordle 368 22 czerwca Wskazówki – Masz dzisiaj problemy z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ | Gry | zabawa

Wordle powraca z kolejną diaboliczną zagadką i w sam raz na Dzień Garbu. Dziennik Wordle z 22 czerwca jest trudny i prawie pewne jest, że zakończy serię wygranych. Jeśli masz dzisiaj problemy z Wordle, nie martw się, Express Online jest tutaj, aby pomóc, dzięki trzem poradom bez spoilerów, które pomogą Ci rozwiązać Wordle 368. Po prostu przejdź na dół strony, aby uzyskać te ważne wskazówki. Powodzenia i Bóg zapłać!

Wordle wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby skutecznie znaleźć odpowiedź, musisz zwrócić uwagę na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Wreszcie, jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera będzie w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli potrafisz rozwiązać zagadkę, możesz udostępnić swój wynik w mediach społecznościowych, aby uzyskać prawo do przechwałek. Aplikacja śledzi również Twoje statystyki, w tym zwycięską passę.

Jedynym minusem Wordle’a jest to, że jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie 22 czerwca znajdziesz trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 368…

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „AUDIO” lub „POWSTAĆ” to dobre słowa na początek, ponieważ zawierają dużo samogłosek. Jeśli używasz „AUDIO”, możesz dodać coś takiego jak „SPENT”, aby uwzględnić więcej popularnych znaków.

READ  Filipiny NAIA: Przerwy w dostawie prądu pozostawiają tysiące unieruchomionych, loty odwołane w nowym roku

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Przewodniki po Wordle 368 na 22 czerwca…

1. Wordle 368 zaczyna się na literę A.

2. Wordle 368 zawiera dwie samogłoski.

3. Po prostu okropne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *