Wordle 371 PODPOWIEDZI na 25 czerwca – Walczysz dzisiaj z Wordle? Te wskazówki powinny pomóc | Gry | Zabawa

Trudno w to uwierzyć, ale fani Wordle obecnie pracują nad Puzzle 371! Te łamigłówki Wordle nie są łatwe do zdobycia, ale stają się coraz trudniejsze. Na szczęście Express Online powrócił z wieloma wskazówkami, aby pomóc zagorzałym fanom Wordley znaleźć odpowiedź. W rzeczywistości, jeśli masz problemy z Wordle 371 na 25 czerwca, przejdź na dół strony, aby wybrać porady i wskazówki, które nie spoilerują. Powodzenia!

Gra słów, która została skopiowana więcej razy niż uczeń, jest najlepsza, gdy masz dziesięć minut i potrzebujesz się zrelaksować.

Celem gry jest znalezienie pięciu liter w zaledwie sześciu próbach. Aby to zrobić, musisz użyć procesu usuwania, aby odrzucić różne znaki.

Na przykład, jeśli kafelek z literą zmieni kolor na szary po jednym z twoich domysłów, możesz ustalić, że ta konkretna postać nie pojawia się w dzisiejszym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, litera znajduje się w słowie, a nie we właściwym miejscu, a jeśli kafelek jest zielony, litera jest we właściwym miejscu w słowie.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki w jak najmniejszej liczbie domysłów. Możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia z wydaniem nowego Wordle. A ponieważ witryna Wordle monitoruje Twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – otrzymasz przypomnienie za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli chcesz uniknąć utraty dobrej passy, ​​czytaj dalej najnowsze notatki Wordle dotyczące puzzli z 25 czerwca …

Porady i wskazówki dotyczące Wordle…

Nie używaj tej samej litery dwa razy w początkowym zgadywaniu.

Spróbuj użyć samogłosek takich jak „A” i „E”, zwłaszcza przy pierwszym zgadywaniu.

Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q”, jeśli dokładnie wiesz, jaka jest odpowiedź.

READ  Egipt planuje zakończyć wojnę między Izraelem a Hamasem Propozycja zostaje dobrze przyjęta

„AUDIO” lub „ARISE” to dobre inicjały, ponieważ zawierają dużo samogłosek. Jeśli używasz „AUDIO”, możesz podążać za czymś takim jak „SPENT”, aby połączyć bardziej popularne znaki.

கீழே Poniżej znajdziesz codzienne porady dostarczane przez Express Online…

Wordle 371 zamknięte na 25 czerwca …

1. Wordle 371 zaczyna się na literę B.

2. Wordle 371 ma dwie samogłoski.

3. Małe oczy wpatrują się w ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *