Delegatka Marjorie Taylor broni przemawiania na konferencji zorganizowanej przez Zielonych Nacjonalistów

„W Partii Republikańskiej nie ma miejsca na białą supremację czy antysemityzm” – powiedział McConnell, który nie uznał prawodawców.

Tydzień po tym, jak Green powiedział prawicowemu redaktorowi podcastu Alexowi Jonesowi, wyszło oświadczenie McConnella, że ​​McConnell i jego żona, była sekretarz ds. transportu Elaine Chao, zostali całkowicie kupieni przez Chiny.

„Mitch McConnell, on kłamie ci prosto w twarz”, Green powiedział Jonesowi. „Mówi, że jest republikaninem. Przewodniczył republikańskiemu senatowi, ale ożenił się z Elaine Chao i zostali w pełni kupieni i zarejestrowani przez Chiny. Wszyscy o tym wiedzą, ale nikt nic z tym nie robi.

Chao urodził się na Tajwanie i był sekretarzem transportu w administracji Trumpa i sekretarzem pracy w administracji George’a W. Busha. Była pierwszą Azjatycką Amerykanką, która została członkiem Gabinetu Prezydenta.

Kandydatem na prezydenta w 2012 roku był Sen. Mitt Romney (R-Utah) był surowy w swojej krytyce Greena i Koszerności.

„Głupcy. W mojej drużynie są głupcy” – powiedział Romney w niedzielę.

Romney nazwał rasistowskie komentarze „złem” w niedzielę.

„Na ten biały nacjonalizm czy rasizm nie ma miejsca w żadnej partii politycznej. To jest po prostu złe ”- powiedział Romney Bash. Dodał: „Nie znam Marjorie Taylor Green i Paula Koshera – ale pamiętam starą linię z filmu „Butch Cassidy i Sundance Kid”, w której postać mówi „Morans”. W moim zespole są idioci”.

„Myślę, że każdy, kto siada z białymi nacjonalistami i przemawia na ich konferencji, zdecydowanie traci kilka punktów IQ” – dodał Romney.

Green osobiście uczestniczył w konferencji AFPAC Wiadomości CBSKosher zwrócił się do publiczności w filmie nagranym 30 sekund temu. Koszerna wzięła udział w wydarzeniu w zeszłym roku. Raporty Washington Post.

READ  Policja w Louisville używa „nadmiernej siły” i nierozsądnych taktyk, wynika z badań Departamentu Sprawiedliwości

Przed wprowadzeniem zielonego Fuentes powiedział tłumowi„Teraz rozmawiają o Rosji, Władimira Putinie, Hitlerze – mówią, że to nie jest dobra rzecz”. Fuentes poprosił także tłum o „ogromne brawa dla Rosji”, na co odpowiedział: „Oczywiście! Putin! Putin!”.

Po tym, jak Fuentes przedstawił Greena, powiedzieli tłumowi, że są „anulowanymi Amerykanami”. Zgłoszono HuffPost.

„Powierzono wam odpowiedzialność za walkę o naszą Konstytucję, za obronę naszych wolności i za powstrzymanie Demokratów, Komunistycznej Partii Ameryki”, powiedział Green.

Na kilka godzin przed przemówieniem na Konserwatywnej Konferencji Akcji Politycznych w Orlando w zeszłym tygodniu Romney nie był jedynym konserwatystą, który skrytykował Greena za jego piątkowe przemówienie. Romney McDonnell, synowa Romneya i przewodnicząca Republikańskiego Komitetu Narodowego, zacytowała słowa Romneya: „Biała supremacja, neonazizm, mowa nienawiści i sekciarstwo są obrzydliwe i nie ma dla nich miejsca w Partii Republikańskiej”.

Romney potępił byłego prezydenta Donalda Trumpa i innych Republikanów jako „senatorów” za wychwalanie Putina.Prawie zdradziecki?opinie.

W niedzielę Green się bronił Wiadomości CBS, potępiając ataki na nią jako „politykę tożsamości” i próbę „odwołania” jej. Powiedział, że nie był świadomy komentarzy Fuentesa i przemawiał na konferencji nie dlatego, że zgadzał się z organizatorami, ale aby zaangażować publiczność w to, w co wierzy.

„W porządku, jeśli rozmawiam z Demokratami lub 1200 młodymi konserwatystami, którzy czują się marginalizowani i marginalizowani przez społeczność”, powiedział Green w oświadczeniu. Wiadomości CBS. „Może mnie uderzyć, że faryzeusze z Partii Republikańskiej byli gotowi przełamać bariery i przemówić do zaginionego pokolenia młodzieży, które tęskniło za miłością i przywództwem”.

Green ma historię publikowania irytujących komentarzy. W 2018 roku, w opublikowanym w zeszłym roku poście na Facebooku, obwinił o pożary w Kalifornii „laser” oświetlony z kosmosu. Według Forbesa. W zeszłym roku zrównoważył środki bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się Korona wirus Z Holokaustem Poczta Zgłoszono. Powiedział, że strzelanina w szkole w Marjorie Stoneman Douglas High School w Parkland na Florydzie, zanim został wybrany w 2020 roku, była mistyfikacją. NPR.

READ  Fiona uderza w Atlantic Canada: Miliony bez prądu, gdy burza przetacza się na północ

Romney również skrytykował go za te komentarze, mówiąc dziennikarzom w lutym 2021 r., że Republikanie „nie powinni mieć nic wspólnego z Marjorie Taylor Green”. Zgłoszono NPR.

„Ważne jest, aby oddzielić się od ludzi w chwastach. Jeśli tego nie zrobimy, nasza opozycja będzie próbowała naznaczyć nas swoim wizerunkiem i wizją” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *