WWE musiało porozmawiać z władzami Kanady, aby pozwolić Jacobowi Fatu mieć pieniądze w banku

Były mistrz MLW wagi ciężkiej Jacob Fatu, który podpisał kontrakt z WWE na początku tego roku, wywarł ogromne wrażenie swoim debiutem 21 czerwca na odcinku Friday Night SmackDown. Jednak jego droga do rywalizacji w Money In The Bank nie była prosta.

Ostatnie występy Fatu na SmackDown pokazały jego silną obecność na ringu i poza nim. Jego niezaprzeczalny talent i agresywny styl udowodniły, że jest siłą, z którą należy się liczyć.

Co ciekawe, WWE musiało negocjować z władzami Kanady, aby pozwolić Fatu na rywalizację na Money In The Bank. O odliczaniu pieniędzy w banku Podczas występu przed występem Michael Cole ujawnił, że WWE i Triple H byli aktywnie zaangażowani w zapewnienie Fatu wjazdu do Kanady.

„Było wiele żartów na temat Jeya Uso i jego przyjazdu do Kanady, ale mamy poważną sytuację z Jacobem Fatu” – stwierdził Cole. „WWE, w tym Triple H, musiało współpracować z władzami Kanady, aby sprowadzić Jacoba Fatu do kraju na dzisiejszy mecz.” „To pokazuje, jak niebezpieczni są wszyscy, nie tylko dla WWE, ale także dla osób z zewnątrz”.

Poprzednia karalności Fatu zabraniała mu udziału w zapasach poza Stanami Zjednoczonymi. Pomimo tych wyzwań jest teraz gotowy do rywalizacji w Money in the Bank. Fani z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, jaki wpływ wywrze na tym ważnym wydarzeniu.

Dzięki swoim silnym umiejętnościom na ringu i determinacji w pokonywaniu osobistych przeszkód udział Jacoba Fatu w Money In The Bank dodaje warstwy emocji i napięcia. Jego obecność na meczu może być punktem zwrotnym i sprawić, że tegoroczne wydarzenie będzie niezapomniane.

Czy sądzisz, że Jacob Fatu będzie miał dziś absolutną dominację w Money in the Bank? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej!

Jeśli używasz powyższego tekstu w swoim poście, prosimy o oznaczenie Ringside News.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *