WWE SmackDown: 13 maja 2022

Sami Zayn zwraca się do RK-Bro w imieniu The Bloodline

Sami Zayn zwraca się do RK-Bro w imieniu The Bloodline: SmackDown, 13 maja 2022

Mistrzowie Raw Tag Team RK-Bro przybywają na SmackDown w poszukiwaniu The Bloodline, ale zamiast tego dostają rundę The Master Strategist. Oglądaj akcję WWE w Peacock, WWE Network, FOX, USA Network, Sony India i nie tylko.

Zagadka rodaka. Sami Zayn

Riddle kontra Sami Zayn: SmackDown, 13 maja 2022 r.

The Original Bro staje łeb w łeb z The Master Strategist w improwizowanej rozgrywce jeden na jednego. Oglądaj akcję WWE w Peacock, WWE Network, FOX, USA Network, Sony India i nie tylko.

Po tym, jak Sami Zayn próbował zagrać główną rolę w The Bloodline, Główny Strateg był w stanie rozmawiać tylko ze sobą w konfrontacji jeden na jednego z The Original Bro. Riddle wcześnie przytłoczył Zane’a, ale zwodniczo samozwańczy „kapitan szatni” wysłał mistrza Raw Tag Team, by wleciał w barierę, odpychając się od górnej liny. Kiedy Zayn próbował przeprowadzić atak, Riddle zamienił go z bratem Derekiem na zwycięstwo.

Ronda Rousey pok. Raquel Rodriguez – SmackDown Women’s Title Match

Po wygraniu meczu „I Quit” z Charlotte Flair, Ronda Rousey obiecała zostać mistrzynią walki i rzuciła otwarte wyzwanie kobiecemu oddziałowi niebieskiej marki. Czekając na wielkie oświadczenie, Raquel Rodriguez pojawiła się, aby odpowiedzieć na dzwonek i pokazała, że ​​jej niesamowita siła jest niesamowicie wymagająca. Nowicjusz niemal oszołomił wszechświat WWE po tym, jak luźne pionowe kopnięcie i uderzenie omal nie zrzuciły The Baddest Woman on the Planet z tronu. Rossi wyzdrowieje, a Rodriguez podwija ​​się, aby nie widzieć złota wyślizgującego się z jej rąk po zaledwie pięciu dniach.

Said Corbin przełamuje Królewskie Trofeum Bitewne Andre nad Madcap Moss

Sasha Banks i Naomi Dave. Shayna Baszler & Natalya – WWE Women’s Tag Team Championship Match

Sasha Banks i Naomi kontra Shayna Baszler i Natalya – WWE Women's Tag Team Championship Match: SmackDown, 13 maja 2022

The Boss & The Glow zmierzą się z The Submission Magician i The BOAT o upragnione WWE Women’s Tag Team Championship. Oglądaj akcję WWE w Peacock, WWE Network, FOX, USA Network, Sony India i nie tylko.

Natalya i Shayna Baszler postanowiły osłabić mistrzynie tag teamów, atakując w ostatniej chwili po meczu obrońców tytułu. Sasha Banks i Naomi z niecierpliwością czekali na to zadanie, mimo że przez cały czas byli w stanie dopasować się do fizyczności zawodników. Łódź próbowała swojej starej sztuczki, polegającej na podnoszeniu nóg damy pikowej na linach, by zdobyć szpilkę, ale sędzia zauważył to od samego początku. Boss zmieni rozpęd, dźgając w plecy, aby przygotować Naomi na zwycięstwo w turze.

Butch Dave. Kofi Kingston

Kofi Kingston kontra Butch: SmackDown, 13 maja 2022 r.

Po ponownym spotkaniu z Sheamusem i Ridge Hollandem Butch walczy z Kofim Kingstonem w bardzo osobistej konfrontacji. Oglądaj akcję WWE w Peacock, WWE Network, FOX, USA Network, Sony India i nie tylko.

Butch wrócił i szuka bójki. Kofi Kingston próbował spowolnić szarżę szalejącej gwiazdy, gdy Sheamus i Ridge Holland popchnęli go do okrzyków Fight Night z ringu. Gdy nadarza się okazja, Butch rzuca się sprintem do akcji przeciwko pretendentowi The New Day do druzgocącego ostatecznego manewru. Gdy tylko zadzwonił dzwonek, Butch powrócił do trybu pełnego wroga, dopóki jego bracia nie sparaliżowali go tym razem w bitwie.

Usos i RK-Bro wyznaczono datę wygrania meczu o tytuł drużynowy zjednoczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *