„Kawaler” Clayton — odcinek 6 — streszczenie, zamieszanie w mowie, myśli Chaneya i przemówienie końcowe — Reality Steve

Poczekaj chwilę. Teraz mówisz, że odkąd New York Times kupił i nabył Wordle, będziemy mieli dni (tak jak dzisiaj), w których nie wszyscy dostaną to samo słowo? Co do diabła się tu wyprawia? Przeczytałem kilka wyjaśnień w Google i byłem całkowicie zdezorientowany. Ale tak (tutaj nie ma spoilerów, nie martw się, jeśli nie zrobiłeś tego dzisiaj), najwyraźniej odkąd New York Times kupił Wordle, usunęli niektóre słowa z oryginalnej listy? Nie wiedziałem nawet, że istnieje oryginalne menu, a czyżby patrzenie na oryginał nie popsuło całego sensu gry? Jestem zdezorientowany, co się dzieje i teraz potrzebuję odpowiedzi, cholera. I chociaż nie zmienia to moich myśli o tym, co czuję na Wordle i jak bardzo moje podekscytowanie znacznie spadło odkąd zacząłem (obecnie w ciągu 29 gier odkąd zacząłem), nadal chcę wiedzieć, że wszyscy gramy to samo słowo codzienny. Chyba wyślę SMS-a do Ashley Spivey po tym, jak skończę publikowanie dzisiaj, i zapytam ją, ponieważ to ona wciągnęła mnie w tę grę. Będziesz wiedział, co się dzieje.

Otrzymuj e-maile z czytnika na jutro, ponieważ teraz ich partia jest nieco niska. Myślę, że mam około 10 lub więcej. Poproszę o 10 lub 15 więcej na jutro, jeśli nie zamówisz dużo. Ciężko jest już nawet powiedzieć cokolwiek o końcu tego programu, bo jedyne co robię, to robię to, jeśli zwycięzca cię nie zdradzi. Ilość rzeczy, które słyszę, sprzeczności, które słyszałem, informacje, które słyszałem, ale nie mogę potwierdzić… jest ich dużo. Oto przykład, ale z poprzedniego sezonu mówiłem o tym, kiedy to się stało: sezon Petera. Zwycięzcę Petera znałem dopiero w weekend przed finałem. Ale przez cały sezon mówiłem ci, że jeśli chcesz uwierzyć wszystkim ludziom w Auburn w stanie Alabama, którzy od 3 miesięcy mówią, że wybrał Maddie, to właśnie to miał. Wiele osób mi to mówiło tydzień po zakończeniu zdjęć. Ale nigdy nie zgłosiłem spoilera „Peter wybrał Maddie” na końcu, ponieważ chociaż kilka osób mi to powiedziało, żadna z nich nie miała żadnych solidnych informacji na poparcie tego. To było wszystko: „Tak właśnie słyszałem”. Potem pytałem, skąd to słyszeli, i nie popłynęłoby nigdzie tam, gdzie było to dobrze ugruntowane. To właśnie mam na myśli, kiedy mówię, że nie lubię opowiadać o rzeczach, które „słyszę”. Jeśli tak, to już bym coś wylał. Chcę wiedzieć, co się stało i/lub z kim Clayton. Nikt, kogo słyszę, nie wybrał lub nie.

READ  Covid był „przerażający” i pozostawił ją „wyczerpaną”

Mogę powiedzieć, aż jestem niebieski na twarzy „To jest ten, który słyszałem, że Clayton wybrał, ale nie został potwierdzony”, a każdy Tom, Dick i Harry z 4 obserwującymi na IG zgłoszą, że „Właściwie Steve powiedział, że Clayton wybrał…” Więc nie nie zawracaj sobie głowy publikowaniem rzeczy, które go słuchają. Umieszczę za tym moje imię, kiedy poczuję, że wiem na pewno, kogo wybrał, a nie tylko przekazuję to, co słyszę. Dużo teraz słyszę. Wziąłem go w zeszły weekend i sprawy stały się nieco/trochę jaśniejsze? Trudno powiedzieć, nie mówiąc wszystkiego, co słyszałeś, skąd to słyszałeś, co powiedzieli, jak to pasuje do pory roku itp. I oczywiście nigdy nie podzielę się tymi szczegółami, ponieważ pochodzą ze źródeł, dlatego mówię, że jest prawie niemożliwe, aby mówić publicznie o końcu tego sezonu. Chcecie poznać zwycięzcę. I ja też, kiedy to zrobię, będziesz wiedział.

Shanae zabrała się do IG ostatniej nocy, aby dać jej ocenę teraz, gdy nie ma jej w programie. Jeśli sam za tym tęsknisz…

Ohhhhhhhh, teraz rozumiem. byli Ci, którzy się mylą. Sądząc po tym, co widzimy na ekranach telewizorów. Jak śmiemy? Ta kobieta ma urojenia. Nie mogłaby natknąć się na nic gorszego w serialu, gdyby spróbowała, i nie mogłaby poradzić sobie z mediami społecznościowymi gorzej po serialu, teraz całkowicie nas obwinia, nie biorąc odpowiedzialności za wszystko, co mówi lub robi w tym poście , a następnie dała pasywno-agresywne „powodzenia dla Claytona” na końcu, kiedy już znaliśmy jej prawdziwe uczucia do niego, kiedy powiedziała mu, żeby „odpierdolił się”, gdy ją zlikwidujesz. Ale hej, ty i ja się mylimy. nie ona. Po prostu o tym pamiętaj. Nieprawdziwy.

Podsumowanie zaczyna się na stronie 2…

READ  Ariana Madix i Tom Sandoval opłakują stratę przyjaciela pośród skandalu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *