Whoopi Goldberg i Elisabeth Hasselbeck podobno nie zabrały głosu po obszernej kłótni o aborcję

Najnowsze plotki od naukowiec Z widok Czy Whoopi Goldberg z nim nie rozmawia? Elisabeth Hasselbeck za kulisami.

Jak wiedzą fani, polityka odgrywa ogromną rolę w widoki według radar onlineLiberalne metody Goldberga kontrastują z coraz bardziej skrajnie prawicowymi poglądami Hasselbecka. Radar poinformował, że napięcie wzrosło po środowym odcinku, który dotknął prawa do aborcji.

Goldberg, zagorzała zwolenniczka prawa do aborcji, powtórzyła swoje stanowisko na temat prawa wyboru, podczas gdy Hasselbeck powiedziała, że ​​uważa, że ​​Bóg ma cel życia, bez względu na to, jak został stworzony.

Ale to, co naprawdę rozwścieczyło Goldberga, według gazety, to jej cięcie Hasselbecka, aby wyrzuciła więcej swoich opinii. Hasselbeck zauważyła również, że nie chce zgodzić się z Goldbergiem, dodatkowo demonstrując jej naleganie na zachowanie ideologiczne.

Podobno obaj przestali ze sobą rozmawiać podczas przerwy w handlu, jak poinformował Radar z konta plotkarskiego na Instagramie. Doxmoy. Podobno byli jedynymi gospodarzami, którzy nie kontaktowali się ze sobą.

Nie jest daleko, aby uwierzyć, że mogło się to wydarzyć, ponieważ kadencja Hasselbecka w „Widoku” stała się coraz bardziej kontrowersyjna w miarę upływu lat.

ale, widok Producenci chcieli powitać rozłam i kontrowersje, wyznaczając Alyssę Farrah Griffin, byłą członkinię administracji Trumpa, na jedną ze stałych gospodarzy serialu. Ona i Anna Navarro (obecnie stały członek zespołu) Zapełni wakat Opuściła ją kolejna kontrowersyjna prezenterka, Megan McCain.

Jak wielokrotnie informowali Shadow and Act Unscripted, fani programu starają się nie obsadzać producentów wakatami ani nie wypełniać segmentów programów z wrogością i niebezpiecznymi poglądami politycznymi, takimi jak to, z czym fani byli wiedzieli w szczytowym momencie kampanii dezinformacyjnej związanej z koronawirusem.

W rzeczywistości wielu fanów napisało w mediach społecznościowych, że byli gotowi bojkotować, aby zapobiec nominacji Farrah Griffina. Inni powiedzieli, że od czasu jej powołania wycofają swoje poparcie dla programu.

READ  Prochy legendy „Star Trek” Nicholasa Nicholsa zostają wystrzelone w przestrzeń kosmiczną na pokładzie rakiety Vulcan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *