Wydano Apple tvOS 16.4.1 z ulepszeniami wydajności dla Apple TV i HomePod

Firma Apple wydaje dziś nową aktualizację oprogramowania dla użytkowników Apple TV i HomePod. Firma wprowadza teraz tvOS 16.4.1 oprócz HomePod 16.4.1.

Te aktualizacje pojawiają się po wydaniu w zeszłym tygodniu iOS 16.4.1, który zawierał kilka głównych poprawek błędów i poprawek bezpieczeństwa. W tym czasie firma Apple nie wydała nowej wersji oprogramowania dla Apple TV ani HomePod, ale jest wdrażana od dziś.

Numer kompilacji dla tvOS 16.4.1 i HomePod Software 16.4.1 to 20L498. Informacje o wydaniu Apple dotyczące aktualizacji stwierdzają po prostu, że zawierają „ulepszenia wydajności i stabilności”.

Możesz zaktualizować swój HomePod lub HomePod mini do wersji oprogramowania 16.4.1, przechodząc do aplikacji Dom na swoim iPhonie, wybierając HomePod z listy urządzeń i wyszukując Pobierz aktualizację oprogramowania. Aktualizacje powinny być instalowane automatycznie.

Możesz zaktualizować Apple TV do systemu tvOS 16.4.1, przechodząc do aplikacji Ustawienia i wybierając menu Aktualizacja oprogramowania.

Czy znaleźliście jakieś inne zmiany w dzisiejszej aktualizacji? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej lub na Twitterze @9to5Mac.

Podążaj za okazją: ŚwiergotI InstagramI mastodont

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Źródła podają, że iOS 18 umożliwi blokowanie aplikacji za pomocą funkcji Face ID

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *