Wygląda na to, że AEW właśnie zarezerwowało mecz Buried Alive z nową nazwą w Revolution

Na początku tego tygodnia Christian Cage wyzwał Jungle Boya na pojedynek w AEW rewolucjaktóry odbędzie się w niedzielę wieczorem (5 marca) w systemie pay-per-view.Cage dał jasno do zrozumienia, że ​​nie szuka pojedynku zapaśniczego. Nie chciał żadnych przepisów ani zasad. Pewien chłopiec odpowiedział filmem, na którym na cmentarzu kopie grób dla chrześcijanina. Czy AEW naprawdę zamierzało zarezerwować A.J cmentarz Pogrzebany żywcem mecz?

NIE! Następnego dnia AEW ogłosiło, że będzie to mecz No Holds Barred. Jednak podczas rozmowy telefonicznej z mediami Tony Khan powiedział, że będzie więcej informacji na temat tego, jak dokładnie będzie wyglądał ten mecz.

W dzisiejszym (3 marca) odcinku programu pt szałDowiedzieliśmy się, o czym mówił Khan, ponieważ AEW zrezygnowało z klauzuli o braku wstrzymania i zmieniło ją na Final Burial. To wydaje się być alternatywną nazwą AEW dla meczu Buried Alive.

Inny film pokazuje chłopca, który wciąż kopie kopiec ziemi w miejscu grobu. Powiedział, że Cage ma poważne konsekwencje za zapłacenie, więc umieści Christiana w dziurze w podłodze o godz rewolucja. Chodzi o to, że Christian zrobił tak wiele lekceważących odniesień do zmarłego ojca z dżungli, Luke’a Perry’ego, że teraz zostanie pochowany sześć stóp pod ziemią.

Dla mnie to brzmi jak mecz Buried Alive, więc myślę, że zobaczymy, jak AEW zmieni tę koncepcję. Czy będzie to nagrana filmowa bitwa poza lokacją?

AEW ogłosiło również mecz tag team przed pokazem rewolucja Karta. Mark Briscoe połączył siły z Lucha Bros, aby zmierzyć się z Arim Daivarim i The Olympians.

To jest zaktualizowany skład dla rewolucja:

• MJF (c) kontra Bryan Danielson w 60-minutowym pojedynku Iron Mana o mistrzostwo świata AEW

• Jamie Hayter (C) vs. Robbie Soho vs. Saraya o mistrzostwo świata kobiet w AEW

• Elite C kontra House of Black o mistrzostwo AEW Trios

• The Gunns (c) kontra The Celebrity kontra Jeff Jarrett i Jay Lethal kontra Orange Cassidy i Danhausen o tytuły AEW Tag Team

• Samoa Joe (C) kontra Wardlaw o mistrzostwo TNT

• Wisielec Page kontra Jon Moxley w Texas Death Match

• Ricky Starks kontra Chris Jericho został powstrzymany przez JAS od strony ringu

• Chłopiec z dżungli kontra Christian Cage podczas ostatecznego pogrzebu

• Mark Briscoe i Lucha Bruce kontra Ari Daivari i The Athletes (przed pokazem)

Nie możecie się doczekać ostatecznego pogrzebu, Cagesiders?

READ  SZKOŁA LAMBROOKE: Królewskie dzieci George, Charlotte i Louis przybywają pierwszego dnia

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *