Wygląda na to, że Justin Bieber rzuca cień na swoją byłą Selenę GomezJustin Bieber wydaje się rzucać cień na byłą dziewczynę Selenę Gomez wśród zarzutów, że ma ona spór z żoną Hailey Bieber.

Piosenkarz zorganizował przyjęcie z okazji swoich 29. urodzin w weekend, na którym świętował z bliskimi.

Jedną osobą, której nie było na liście gości, była jego była Selena, chociaż zdawał się odnosić do aktorki jako przysługi, którą rozdał tego dnia.

Goście otrzymali srebrną pamiątkę z napisem: „Jestem bardzo wdzięczny, że nie skończyłem z tym, co myślałem, że chcę”.

Podczas gdy Justin nie zagłębiał się w znaczenie prezentu, fani szybko założyli, że to ukłon w stronę jego byłej i nazwali piosenkarza „niepoważnym”.

Slammed: „Justin Bieber” został skrytykowany przez fanów, kiedy zdawał się rzucać cień na byłą Selenę Gomez po tym, jak ona i żona Hailey (na zdjęciu razem w 2021 r.) „ponownie rozpaliły swój spór”

Napisali na Twitterze: „Ten prezent mówi:„ Wciąż żyję przeszłością ”; „Więc on mówi, że go nie chce?”; „I wszyscy szukali jego odpowiedzi, a on dał ci ją w postaci prezent”; „Co on próbuje powiedzieć?”;

„To takie małostkowe, mam na myśli, że jeśli ty i twoja żona tak się czujecie, zachowajcie tę słodycz dla siebie lol i proszę, nie musicie wymawiać czyjegoś imienia ani mówić „kto”, aby dokładnie zrozumieć, o czym mówią. ” ;

„Przyznanie się, że twoja żona była twoim drugim wyborem w twoje urodziny, jest szalone. Lmao selena naprawdę żyje w jego umyśle bez czynszu”; „Och, to jest do bani!” Po prostu broń swojej żony.

Inni fani szybko zauważyli, że może to mieć bardziej niewinne konotacje, argumentując: „Nie mogę uwierzyć, że ludzie interpretują to negatywnie”. Justin mówi, że jest wdzięczny za życie, które ma takie, jakie jest.

„To prawda, że ​​​​dosłownie odnosi się to do bycia poza centrum uwagi”.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielem Justina w celu uzyskania komentarza.

Selena i Justin spotykali się z przerwami przez osiem lat, po raz ostatni nazywając to rzuceniem palenia w 2018 roku. Dwa miesiące później Justin oświadczył się Hailey, z którą po raz pierwszy spotykał się w 2015 roku przez około miesiąc.

READ  Trevor Noah odpowiada Kanye Westowi po tym, jak raper nazwał to rasistowskim oszczerstwem, a jego konto na Instagramie zostało zawieszone

Fani od dawna przeciwstawiają sobie kobiety i są oskarżani o subtelne rzucanie na siebie cienia.

dziury? Fani zakładali, że Selena żartowała, kiedy Justin rozdawał pamiątki z napisem: „Jestem bardzo wdzięczny, że nie skończyłem z tym, co myślałem, że chcę”.
Podzielony: Podczas gdy Justin nie poruszył znaczenia prezentu, wielu fanów szybko założyło, że był to ukłon w stronę jego byłej i nazwał piosenkarza „tancowym”.

Krótko po tym, jak Justin został oskarżony o rzucanie cienia, Selena zdawała się odnosić do dramatu, gdy zabrała się do TikTok, aby wezwać ludzi do „bycia miłymi” i nalegała, że ​​„chce tylko tego, co najlepsze dla wszystkich”.

Pod filmem, na którym robi samouczek makijażu, napisała: „Dziękuję i bardzo was kocham. Jestem bardzo wdzięczny każdemu z was, ludzi. Niesamowicie mnie uszczęśliwiasz.

Drugi komentarz brzmiał: „Proszę, bądź miły i pamiętaj o zdrowiu psychicznym innych. Moje serce było ciężkie i chcę tylko tego, co najlepsze dla wszystkich. Cała moja miłość”.

Dramat zaczął się po tym, jak pojawił się materiał filmowy, na którym Hailey kpi z Taylor Swift podczas jej pobytu w Drop The Mic.

Selena podsyciła płomienie, podpisując wideo: „Przepraszam, moja najlepsza przyjaciółka jest i nadal jest jedną z najlepszych w grze”.

„Moje serce było ciężkie”: Krótko po tym, jak Justin został oskarżony o rzucanie cienia, Selena zdawała się odnosić do dramatu, kiedy zaprosiła ludzi na TikTok, by byli „uprzejmi”
„Weź pod uwagę zdrowie psychiczne innych”: Selena upierała się, że „chce tylko jak najlepiej dla wszystkich”

Następnie internauci zaczęli nazywać Hailey „wredną dziewczyną”, ponieważ wcześniej udostępniła wideo TikTok, na którym synchronizuje usta z Kendall Jenner i Justine Skye, mówiąc w lektorze: „Nie mówię, że na to zasługuje, ale ja rano Boży czas jest zawsze właściwy.

Komentatorzy TikToka podeszli do usuniętego już klipu, aby odnieść się do zawstydzania ciała i nienawiści, jaką ostatnio otrzymywał Selena.

Bliska przyjaciółka Hailey, Kylie Jenner, również znalazła się ostatnio pod obserwacją po tym, jak udostępniła post na Instagramie, który wydawał się nabijać z Seleny.

Selena udostępniła wideo w mediach społecznościowych, ujawniając, że „dużo” stylizowała swoje brwi, a zaledwie kilka godzin później Hailey i Kylie udostępniły zrzut ekranu pokazujący ich brwi podczas rozmowy wideo.

Kylie i Selena szybko odpowiedziały na nienawiść, zostawiając komentarze zamykające plotki i twierdzące, że nie ma wołowiny.

Sprawa: Fani oskarżyli Hailey i Kylie Jenner o kpiny z wyskubanych brwi Seleny, kiedy udostępniła ujęcie brwi jej i Hailey
Oczyszczanie powietrza: Kylie sprawiała, że ​​ludzie „robili coś z niczego”, oczyszczając powietrze z Seleną

Jednak tym razem fani nie byli przekonani Czas, w którym Selena wyprzedziła Kylie jako najczęściej obserwowaną kobietę na Instagramie.

READ  Joni Mitchell odzyskuje głos w Newport

Selena wzięła udział w TikTok Live w czwartek, aby ujawnić, że bierze urlop od internetu, tymczasowo dezaktywując swoje konto TikTok na krótki okres. TikTok i Instagram są teraz aktywne.

Powiedziała: „Odpocznę na chwilę od mediów społecznościowych, ponieważ to trochę głupie, a mam 30 lat. Jestem na to po prostu za stara”.

„Ale tak bardzo was kocham i zamierzam się z wami zobaczyć raczej wcześniej niż później. Będę musiał zrobić sobie przerwę od wszystkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *