Wygląda na to, że menadżer społeczności Helldivers 2 został zwolniony po zachęcaniu do negatywnych recenzji na temat obecnie uchylonego mandatu PSN: „Wiedziałem, że ryzykuję to, co powiedziałem”

Menedżer społeczności Helldivers 2 twierdzi, że został zwolniony po zachęcaniu do negatywnych recenzji na Steamie w odpowiedzi na niedawno cofniętą decyzję Sony o nałożeniu obowiązku łączenia kont PlayStation Network.

Po ogłoszeniu w zeszłym tygodniu, że gracze Helldivers 2 na PC będą musieli połączyć swoje konta PSN, aby kontynuować grę, absolutne tsunami reakcji uderzyło zarówno w Sony, jak i Arrowhead. W miarę jak hałas protestów wzmaga się, menadżer społeczności Spitz zaczął aktywnie zachęcać graczy do wyrażenia swojego głosu, ponieważ spowoduje to „dalsze dyskusje z Sony” Arrowhead w celu unieważnienia tej decyzji. Cóż, wkrótce po ogłoszeniu przez Sony zmiany na stronie Steam gry Helldivers 2 pojawiło się ponad 200 000 negatywnych komentarzy, a decyzja została ostatecznie cofnięta, ale nie bez poważnych ofiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *