Wyłącznie: Microsoft wprowadza rodzinny plan Xbox Game Pass

Źródło: Matt Brown | Centrala Windows

Co musisz wiedzieć

  • Xbox Game Pass to podobna do Netflix subskrypcja gier firmy Microsoft, zapewniająca dostęp do setek gier przy stosunkowo niskich kosztach.
  • w jedną stronę? nie Podobnie jak Netflix to brak planu rodzinnego, pozwalającego na podpięcie dodatkowych kont do jednego abonamentu.
  • To wszystko jest gotowe do zmiany, ponieważ możemy wyłącznie potwierdzić, że „Plan rodzinny” Xbox Game Pass posuwa się do przodu.

Radujcie się, fani Xbox, że Microsoft ma zamiar wypełnić irytującą lukę w Xbox Game Pass Usługa (XGP). Xbox Game Pass to podobna do Netflix usługa subskrypcji gier firmy Microsoft, która zapewnia dostęp do setek gier za stosunkowo niską miesięczną opłatę. Wiele planów zapewnia gry na komputerach PC, konsolach Xbox lub w chmurze na urządzeniach mobilnych, które obejmują wszystkie Najlepsze gry na konsolę Xbox Od Microsoftu pierwszego dnia.

Jednym z rażących zaniedbań w Xbox Game Pass, historycznie, był brak jakiegokolwiek „Planu rodzinnego” dla Xbox Game Pass, który pozwala dzielić dostęp do usługi między rodzinami. O potrzebie takiego planu pisaliśmy już wcześniej, zwłaszcza że Nintendo oferuje plan rodzinny dla swoich usług online, a platformy takie jak Disney+ i Netflix mają go już od lat.

Słyszałem o chęci Microsoftu do stworzenia planu rodzinnego przez długi czas w tym momencie, chociaż są szczegóły, które należy ustalić, w jaki sposób będą dystrybuowane tantiemy i jak licencje od zewnętrznych wydawców będą rekompensowane użytkownikom, którzy nie są nadany. t dołączony do planu zagospodarowania przestrzennego. Według wiarygodnych źródeł zaznajomionych z wysiłkami Microsoftu, możemy teraz potwierdzić, że Xbox On jest Kontynuacja planu rodzinnego Xbox Game Pass, który może zostać uruchomiony w tym roku.

Xbox Game Pass na Gamescom 2018Źródło: Matt Brown / Windows Central

Z naszej wiedzy wynika, że ​​płacenie na wyższym poziomie za abonament rodzinny Xbox Game Pass zapewniłoby pięciu graczom dostęp do gier z całej biblioteki i byłoby znacznie tańsze niż płacenie za pięć oddzielnych kont XGP, jak to jest obecnie konieczne. Ponieważ system kont rodzinnych Microsoft jest już używany w Office 365, gracze z tego samego kraju będą mogli grać razem z jedną subskrypcją XGP zarządzaną przez centralnego posiadacza konta, w taki sam sposób jak Netflix.

READ  Zapomnij o nowym MacBooku Pro, Apple ma coś znacznie lepszego

Jednak niektóre szczegóły są nadal niejasne. Na przykład, czy będą dostępne oddzielne plany rodzinne dla konsoli PC Game Pass i Xbox Game Pass, czy też będą dostępne wyłącznie dla Xbox Game Pass Ultimate? Dokładna cena jest również nieznana w momencie pisania tego tekstu, poza tym byłaby znacznie tańsza niż konieczność płacenia za kilka oddzielnych kont, jak jest to wymagane dzisiaj.

Nie jesteśmy pewni, kiedy dokładnie to wszystko zostanie ogłoszone, ale wygląda na to, że Microsoft przygotowuje się do ogłoszenia tego publicznie w stosunkowo niedalekiej przyszłości.

Setki gierXbox Game Pass Ultimate

Już wkrótce z planem rodzinnym!

Za stosunkowo niską opłatę miesięczną Xbox Game Pass oferuje setki gier na komputery, konsole i urządzenia w chmurze na telefony komórkowe i tablety.

Możemy zarabiać prowizję od zakupów za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *