Wymiana Browna na QB Deshauna Watsona

Cleveland Browns i Houston Texans dokonali następującego handlu:

Brązowy otrzymuje:
QB Deshaun Watson

Teksas otrzymuje:
2022 pierwsza tura

Watson został wybrany do trzech Pro Bowls (2018-20) i prowadził NFL w podających jardach w 2020 roku z 4823. Zdobył najwyższy procent ukończenia w historii NFL (67,8 procent) wśród wszystkich graczy z co najmniej 1500 próbami podania. Pierwotnie wybrany w pierwszej rundzie przez Houston w 2017 roku, Watson zaliczył 54 występy w karierze i ukończył 1186 z 1748 podań na 14 539 jardów z 104 przyłożeniami, 36 przechwytami i oceną 104,5. Dodał 1677 jardów rozpędu z 17 przyłożeniami. Watson pomógł Clemsonowi wygrać mistrzostwa kraju 2016 i zdobył nagrodę Davey Brien Award jako NCAA QB Best w 2015 i 2016 roku.

„Spędziliśmy dużo czasu na badaniu i badaniu możliwości wymiany na Deshauna Watsona. W pełni rozumiemy i sympatyzujemy z bardzo osobistymi odczuciami wyrażonymi w związku z tą decyzją. Ogólny proces oceny naszego zespołu miał ogromne znaczenie ze względu na wrażliwy charakter jego sytuacji i złożonych czynników.Rozumiemy również, że nadal toczy się pewna procedura prawna i będziemy szanować należyty proces.Kluczowe było to, że Andrew Berry i Kevin Stefansky spotkali się z Deshawnem, aby porozmawiać twarzą w twarz , przedyskutuj nasze priorytety i dowiedz się od niego z pierwszej ręki o tym, jak chce podejść do swojej kariery zarówno na boisku, jak i poza nim. Był skromny, uczciwy i szczery. W naszych rozmowach Deshawn jasno wyraził swoje zaangażowanie w kierowanie naszym zespołem; i obejmuje ciężką pracę wymaganą, aby zbudować jego markę zarówno w społeczności, jak i w terenie. Te dogłębne rozmowy, kompleksowy proces oceny, jego zaangażowanie w bycie niesamowitym kolegą z drużyny i zaangażowanie w pomaganie innym w Football Association American Football, w ramach społeczności, a dzięki jego inicjatywom charytatywnym dał nam podstawę do podążania za Deshaunem. Obraził pomocnika i wspierał jego autentyczne i zdecydowane wysiłki.

READ  Bramkarstwo to nie jedyna zmiana, którą Bruins zobaczą w Game 7

Wiceprezes wykonawczy ds. operacji piłkarskich i dyrektor generalny Andrew Berry:

„Z niecierpliwością czekamy na to, że Deshaun będzie naszym głównym liderem zespołu. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wykonaliśmy obszerną pracę dochodzeniową, prawną i referencyjną, aby dostarczyć nam odpowiednich informacji potrzebnych do podjęcia świadomej decyzji o podążaniu za nim i postępie z nim jako rozgrywający. Deshaun był jednym z najlepszych na tym stanowisku i rozumie, jaka praca jest wymagana, aby ponownie zająć pozycję na boisku i poza nim w Cleveland. Jesteśmy przekonani, że wniesie pozytywny wkład w nasz zespół i społeczność, wspierając jego powrót do piłki nożnej”.

Trener Kevin Stefansky:

„Nasza organizacja dostarczyła ogromną ilość podstawowych informacji na temat Deshauna. Rozumiemy istniejące obawy i pytania, ale jesteśmy pewni, że Andrew i jego załoga wykonali rozległą pracę, aby czuć się pewnie, że dołączył do naszej organizacji. Było dla nas ważne, aby spotkać się z Deshaunem osobiście w ramach procesu oceny naszego zespołu, przeprowadziliśmy szczerą rozmowę na temat jego podejścia do dołączenia do naszej organizacji i naszej społeczności Nie mogę się doczekać możliwości coachingu Deshauna, który jest gotów włożyć ciężką pracę wymaganą, aby pomóc naszemu zespołowi ulepszać i wywierać pozytywny wpływ na naszą społeczność”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *