Wyniki March Madness, wyniki: Niepokój Auburn w Yale Najważniejsze informacje Dzień 2 Akcja turnieju mężczyzn NCAA

Szaleństwo trwało nadal w piątek, a pełna akcja po stronie mężczyzn została zmniejszona do 32 drużyn.

Wczesne okno było dość kredowe przed popołudniowym wyjazdem do Kolorado na Florydzie i Yale-Auburn. Kolorado pokonało Florydę skoczkiem z rogu, który w ostatniej chwili zagrzechotał na obręczy, a następnie Yale zaskoczyło Auburn.

• Finał: Wielki Kanion 75, St. Mary's 66

Zajmujące 12. miejsce Antelopes zajęło drugie miejsce po wyeliminowaniu piątego miejsca w turnieju. Prowadzeni przez Tyona Granta-Fostera, który zdobył 22 punkty, mistrzowie WAC oddalili się od Gaels w drugiej połowie. Było to pierwsze zwycięstwo turnieju Wielkiego Kanionu w historii szkoły.

• Wygląda na to, że Antelopes utrzymają zwycięstwo po mocnym finiszu Raya Harrisona i bloku po drugiej stronie boiska.

• Gaelowie zmniejszyli stratę do sześciu punktów. Możemy tu grać do późna.

• Finał: stan Utah 88, TCU 72

TCU utrzymywało wynik do przerwy, ale stan Utah w końcówce pokazał, że jest zespołem lepszym. Ian Martinez prowadził Horned Frogs z 21 punktami.

• Wygląda na to, że Wielki Kanion przyniesie drugie zaskoczenie 12-5 tego wieczoru. Antelopes mają zdecydowaną przewagę, prowadzą już 17 na 11 minut przed końcem meczu.

• Stan Utah wycofuje się teraz z TCU. Aggies prowadzi 14 na niecałe 4 minuty przed końcem.

• Finał: James Madison 72, Wisconsin 61

W tym pojedynku 12-5 Dukes grali bez przerwy. W drugiej rundzie zmierzą się z Dukem nr 4.

• Finał: Houston 86, Longwood 46

LJ Cryer i Damian Dunn strzelili po 17 punktów, co doprowadziło Cougars do łatwego zwycięstwa w pierwszej rundzie. W niedzielę w drugiej rundzie zmierzą się z Texas A&M.

• Wielki Kanion może i ma wielkie atrakcje, ale St. Mary's stale robi swoje.

• James Madison nadal trzyma Wisconsin na dystans. Zdenerwowany zegarek nasila się.

• Wielki Kanion jest tutaj i walczy!

• Wisconsin pokazało walkę w drugiej połowie.

• Wielki Kanion-St. Mary's Nightcap widzi prąd

• Aggies powracają po 8 stratach.

• St. Mary's nie zostało ciepło przyjęte w meczu z przeciwnikiem z pierwszej rundy, Wielkim Kanionem.

Znajdują się na wrogim terytorium w Spokane, ojczyźnie rywala Gonzagi.

• Jak dotąd pojedynek Utah State-TCU był ciekawym wynikiem 8-9

• Połowa czasu: Nie. 12 JMU 33, nr. 5 Wisconsin 20

Czy dzisiejszy wieczór może wywołać kolejne zdenerwowanie?